شن پشت سرندی

مخلوط پشت سرندی که با نام های مخلوط قلوه سنگ درشت، اورسایز و یا قلوه سنگ پشت سرندی شناخته شده است در واقع به شنی گفته می شود که از الک یا سرند رد نشده باشد. سنگدانه های درشت یا همان قلوه سنگ پس از برداشت از معادن به شیوه مهندسی شده به قطعات کوچکتر تقسیم می شود و پس از الک شدن بدست می آید. در مخلوط پشت سرندی مرحله الک شدن حذف شده است. اندازه دانه های پشت سرندی بین 25 میلی متر تا 200 میلی متر متغیر می باشد.


کاربرد شن پشت سرندی یا اور سایز

عمده کاربرد مخلوط پشت سرندی در مواردی است که نیاز به پر کننده باشد. به طور مختصر کاربردهای مخلوط پشت سرندی را در بخش زیر توضیح میدهیم:

  • در زمانی که گود برداری های بزرگی صورت گرفته است.
  • در پیاده رو ها و خیابان هایی که روسازی مناسب بر روی آنها صورت نگرفته است و امکان پخش گرد و غبار و یا گل آلود شدن در زمان بارندگی وجود دارد.

gravel-without-sieve


قیمت شن پشت سرندی

قیمت مخلوط شن پشت سرندی به عوامل مهمی نظیر کیفیت، قیمت دلار و هزینه حمل ونقل بستگی دارد. البته قیمت انواع شن و ماسه از جمله قیمت شن پشت سرندی به ازای تن محاسبه میشود. باتوجه به تغییرات مداوم در قیمت دلار و محصولات، توصیه میشود قبل از خرید از قیمت آن مطمئن شوید، سپس اقدام به خرید نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول مانند مشخصات فنی، ظرفیت حمل و موارد دیگر پیشنهاد میشود با مراکز فروش مرتبط این حوزه ارتباط بگیرید. از جمله مراکز معتبری که میتوان معرفی کرد فروشگاه شهر بتن است که محصولات باکیفیت و با قیمت مناسب تری در اختیار مشتریان قرار میدهد. لذا جهت تهیه این محصول می توانید با شماره مندرج در سایت شهربتن تماس حاصل نمایید.

شن پشت سرندی
محصول وضعیت موجودی قيمت
مخلوط پشت سرندی ایران فریمکو موجود تماس بگیرید
مخلوط شن پشت سرندی تیغاب شن موجود تماس بگیرید
مخلوط پشت سرندی ابرار شن موجود تماس بگیرید
مخلوط پشت سرندی انبار تهران موجود تماس بگیرید
مخلوط پشت سرندی انبار شهریار موجود تماس بگیرید
مخلوط پشت سرندی انبار تهراندشت موجود تماس بگیرید
مخلوط پشت سرندی انبار پاکدشت موجود تماس بگیرید
مخلوط پشت سرندی انبار کرج موجود تماس بگیرید
نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه