ماسه دوبار شور

ماسه طبیعی دوبار شور بدین صورت تولید میشود که ماسه ها ابتدا با دستگاه های خاصی دوبار شسته و الک میشوند و پس از شستشو ماسه از لحاظ دانه بندی تمیز تر و مقدار مواد ریزتر از الک ۷۵ میکرون آن بسیار کم است.


خصوصیات ماسه دوبار شور

ماسه طبیعی دوبارشور یا ماسه دوبارشور در دسته بندی 0 تا 6 میلی متر (طبیعی 06) و 0 تا 8 میلی متر ( ماسه طبیعی 08) دانه بندی می شود. شکل ظاهری سنگدانه های ماسه طبیعی دوبارشور گرد گوشه هستند و به دلیل داشتن سطح صاف و صیقلی دارای اصطکاک کمتری دارند و در ملات های ماسه سیمان بهتر زیر ماله بنا شکل می گیرند و زیر آجر یا فرش موزائیک یا فرش سنگ پهن می شوند و در بتن ریزی نیز روی همدیگر لغزیده و حجم قالب را پر می نمایند. و شکل ظاهر سنگدانه های ماسه شکسته تیزگوشه هستند. و لذا هر کدام از دانه های ماسه طبیعی یا مصنوعی در موارد مختلف کاربرد خاص خود را دارند. برای تهیه ماسه دوبارشور سفارشی نیز طبق فرایند بالا انجام میگیرد، ابتدا شن و ماسه برگرفته از بستر های طبیعی نظیر رودخانه یا معادن را به کارخانه انتقال داده و با استفاده از تجهیزات خاص شستشو می دهند تا از خاک و گل و لای و مواد زائد آن پاک شود. پس از آن ماسه ها را توسط الک های استاندارد و مخصوص، بر حسب نیاز مشتری دسته بندی و عرضه می شود.


کاربرد ماسه دو بار شور

ماسه دوبارشور برای بتن ریزی به دلیل عاری بودن از هر گونه مواد اضافی بسیار مناسب است. همچنین ماسه دوبارشور برای تهیه ملات های ساختمانی به ویژه ملات ساختمانی برای پروژه های حساس کاربردی می باشد. ماسه دوبار شور در واقع ترکیبی از ماسه شسته و ماسه شکسته است لذا ماسه طبیعی دوبار شسته شده ویژه که مطرح میشود مطابق با استاندارد 302 است. و کاربردهای گوناگونی نیز مانند سایر انواع مصالح ساختمانی دارد که در ادامه به طورمختصر به آنها اشاره میکینم:

  • فاقد خاک
  • مناسب برای بتن ریزی
  • ماسه مخصوص سنگ نما
  • مناسب برای بتن ها و ملات های حساس
ماسه دوبار شور
محصول وضعیت موجودی قيمت
ماسه دوبار شور نوین رضی آباد موجود 180,000 تومان
ماسه دوبار شور ایران فریمکو موجود تماس بگیرید
ماسه دوبار شور تیغاب شن موجود 178,000 تومان
ماسه دوبار شور ابرار شن موجود 180,000 تومان
ماسه دوبار شور انبار تهران موجود 183,000 تومان
ماسه دوبار شور انبار شهریار موجود 186,000 تومان
ماسه دوبار شور انبار تهراندشت موجود 185,000 تومان
ماسه دوبار شور انبار پاکدشت موجود 183,000 تومان
ماسه دوبار شور انبار کرج موجود 184,000 تومان
نتایج 1 تا 9 از کل 9 نتیجه