داربست مدولار

داربست مدولار، در صنعت ساختمان سازی جهت کفراژبندی ساختمان ها و سازه های سنگین و مرتفع کاربرد دارند. داربست های مدولار مزایای زیادی نسبت به داربست های سنتی دارند.


مزایای داربست مدولار

داربست ها یکی از انواع قالب بتن می باشد که از دهه های گذشته تا به حال در صنعت ساختمان سازی به کار برده می شوند. کاربرد اصلی آنها جهت ایجاد بستر مناسب برای دسترسی به فضاها و نقاط غیرقابل دسترس و دشوار می باشد. همانطور که می دانید غالبا داربست ها از میله های فلزی و یا چوبی که دارای استحکام بالایی می باشند؛ ساخته می شوند. داربست بندی یک سازه موقت می باشد که به منظور تقویت سازه اصلی و بصورت لوله های دراز با متراژ 3 متر تا 6 متر طراحی و قالب بندی می شوند. مهم ترین ویژگی های آن ها عبارتند از:

  • ایمنی بالایی دارند.
  • دارای وزن کمتری می باشند.
  • سرعت باز و بسته شدن بیشتری را دارا می باشند.
  • به آسانی مونتاژ می شوند و نیاز به کارگر ماهر نمی باشد.
  • دوام و طول عمر بیشتری دارند.
  • تحمل وزن بالا

داربست مدولار


انواع داربست مدولار

همانطور که در ابتدای این متن عنوان شد جهت ایجاد یک بنا و یا سازه حتما نیاز به داربست می باشد. اما داربست های سنتی و قدیمی دارای معایب بیشماری هستند. امروزه پیمانکاران و مهندسان این صنعت استفاده از داربست مدولار را به داربست سنتی ترجیح می دهند. داربست های مدولار از پنل های آماده ایجاد شده اند که توسط گوه یا کلمپس به هم متصل می شوند. این نوع داربست برای ساخت انواع دیوارها، ستون ها و فنوداسیون کاربرد دارند. پنل های قالب بندی داربست در اندازه های کاملا استاندارد در بازار موجود می باشند. در لیست زیر انواع داربست ها قابل دسترسی می باشند. جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی و همچنین سفارش خرید و دریافت مشاوره تخصصی تنها کافی است؛ بر روی نام هر یک کلیک نمایید.


کاربرد داربست

داربست های مدولار از انواع متفاوتی تشکیل شده اند که هر یک از آنها خود دارای حوزه کاربری مخصوص به خود می باشد. بسیار مهم می باشد که هر یک از این اجزا قبل از قالب بندی سازه بشناسید.

داربست مدولار

محصول قيمت
بست داربست تماس بگیرید
داربست چکشی ستاره ای تماس بگیرید
داربست مثلثی تماس بگیرید
اتصالات لوله داربست تماس بگیرید
داربست چکشی تماس بگیرید
نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه