اسپیسر هارد فیکس

اسپیسر هارد فیکس
محصول وضعیت موجودی قيمت
اسپیسر سنگین 25 موجود 1,770 تومان
اسپیسر سنگین 30 موجود 900 تومان
اسپیسر سنگین 40 موجود 800 تومان
اسپیسر سنگین 50 موجود 1,180 تومان
اسپیسر سنگین 75 موجود تماس بگیرید
اسپیسر سنگین 100 موجود تماس بگیرید
نتایج 1 تا 6 از کل 6 نتیجه

اسپیسر سنگین ، کاملا آب بندی و غیرقابل نفوذ می باشد و در فرآیند کف سازی سازه های سنگین و پرحجم بمانند: تیر، شناژ و فوندانسیون که ابعاد قطر میلگرد آنها از اندازه ۱۶ الی ۳۲ میلی متر می باشد، کاربرد ویژه ای دارد. سازه های سنگین و همچنین مقاطع بتنی، از میلگرد های با حجم بالا و و همچنین ضخیم تر ایجاد شده اند. به همین خاطر فشار بار وارد شده به انواع اسپیسر، بوسیله آرماتورها در این مقاطع، به نسبت تقاطع های دیگر (سقف ها، تیرها) بیشتر می باشد و نیاز است تا یک واتراستاپ مناسب با توان تحمل فشار بار، استفاده گردد.

اسپیسر سنگین (Hard Fix) تحمل بار نقطه ای ۳۵۰ تا ۵۰۰ کیلوگرم می باشد. تعداد مناسب از اسپیسر هارد فیکس را می توان با محاسبه وزن میلگردها و بارهای زنده و مرده ایجاد نمود. شایان ذکر می باشد که این اسپیسرها در سطوح افقی و استفاده در فرآیند بتن ریزی سنگین کاربرد دارد. در این پروسه قطر میلگرد تا ۳۲ میلی متر و بار نقطه ای تا ۲۵۰ کیلوگرم مشخص می شود. بیشترین مکانهایی که اسپیسر هارد فیکس کاربرد دارد؛ تیرهای با شبکه سنگین، کف و فوندانسیون است.

 اسپیسر سنگین


میزان مصرف اسپیسر هارد فیکس

تعداد مصرفی از اسپیسرها در هر یک مترمربع از سطح ، ۴ عدد می باشد و این مقدار در تیرها ۳ عدد در متر طول است. در کف های سنگین و با حجم بالا این مقدار به ۶ الی ۱۰ عدد به ازای هر یک متر مربع می رسد. همچنین در تیرها و پوترها ۳ عدد کافی می باشد. پیشنهاد ما این است که برای میلگردهای ۱۸ تا ۳۲ میلیمتر از هارد فیکس در پیاده سازی استفاده نماید.


خواص و اثرات اسپیسر هارد فیکس

  • فشار ۳۰۰ کیلوگرم بار نقطه ای را تحمل می کند.
  • طراحی آن مطابق استاندارد BSI 7973 می باشد.
  • برای پوشش بتنی از ۳۰ تا ۷۵ میلی متر استفاده می شود.
  • طراحی آب بند مناسب منظور جلوگیری از نفوذ یون کلرو سولفات ها