اسپیسر سبک

اسپیسر سبک
محصول وضعیت موجودی قيمت
اسپیسر سبک 25 موجود 1,100 تومان
اسپیسر سبک 30 موجود 900 تومان
اسپیسر سبک 40 موجود 750 تومان
اسپیسر سبک 50 موجود 500 تومان
اسپیسر سبک 60 موجود تماس بگیرید
اسپیسر سبک 75 موجود تماس بگیرید
نتایج 1 تا 6 از کل 6 نتیجه

اسپیسر سبک یا اسپیسر مینی، خاصه در سطوح افقی و به منظور استفاده در سازه های سبک با قطر میلگرد پایین تا ۱۶ میلی متر و بار نقطه ای تا ۲۵ کیلوگرم و تعداد ۴ عدد در هر مترمربع، استفاده می شود. بیشترین کاربرد از این واتراستاپ در سقف های سبک و خاص، کف سازی با بافت میلگرد سبک و همچنین دال های کامپوزیت می باشد.


کاربرد اسپیسر سبک

اسپیسر سبک یا مینی فیکس یکی از انواع واتراستاپ هایی است که در صنعت ساختمان سازی و یا ایجاد سازه کاربرد فراوانی دارد. اسپیسرها که به معنی فاصله انداز می باشند. بااینکه دارای سایز و اندازه کوچکی می باشند اما در اجرای قالب بندی فوندانسیون ها و سازه ها نقش بسیار مهمی را برعهده دارند. این نوع فاصله گذارها (اسپیسر) در بناهای سبک که از میلگردهای با تراکم کم (سبک) استفاده می شود؛ کاربرد گسترده ای دارند. از نظر کاربرد نیز به طور کلی اسپیسر بتنی در دو نوع عمودی و افقی وجود دارد. اسپیسر کفی سبک با ایجاد پوشش بتنی کافی، عمر سازه های بتنی را افزایش می دهد.

به شما پیمانکاران جهت تهیه یک اسپیسر با کارایی بالا، پیشنهاد می شود؛ چنانچه میلگردهای سایز بالا مدنظرتان هست، استفاده از ماکس فیکس یا اسپیسر سنگین گزینه مناسبی می باشد. انواع واتراستاپ در قالب بندی سازه ها و پیاده سازی قالب بتن استاندارد، موارد استفاده بالایی دارند. در ادامه به توضیح می پردازیم.


موارد استفاده اسپیسر سبک

  • آب بندی انواع درزهای اجرایی و انبساطی که با آب در ارتباط مستقیم هستند.
  • بعنوان یک فاصله نگهدار کفی ویژه کاربرد دارد.
  • بعنوان فاصله نگهدار کفی تیرچه وجود دارد.
  • بعنوان فاصله نگهدار کفی دو کفه استفاده می شود.
  • جهت ایجاد و نگهداری فاصله بین قالب های دیوار و ستون مورد استفاده قرار می گیرد.
  • از اسپیسر بعنوان میان بولت آب بند در سازه های آبی استفاده می شود.