اسپیسر گرد دیواری

اسپیسر گرد دیواری
محصول وضعیت موجودی قيمت
اسپیسر خورشیدی 25 موجود 1,380 تومان
اسپیسر خورشیدی 30 موجود 1,280 تومان
اسپیسر خورشیدی 40 موجود 730 تومان
اسپیسر خورشیدی 50 موجود 580 تومان
اسپیسر خورشیدی 60 موجود تماس بگیرید
اسپیسر خورشیدی 75 موجود 1,600 تومان
نتایج 1 تا 6 از کل 6 نتیجه

اسپیسر خورشیدی ، بعنوان ابزاری جهت نگهداری فضای بین قالب بتن خاص و میلگرد استفاده می شود. با بکار بردن ابزار اسپیسر تولیدی شهر بتن ، تمامی سطوح آرماتور و میلگرد به طور کامل با بتن کاور داده می شود، در نتیجه از احتمال خوردگی آن کاسته می شود. این نکته را مدنظر داشته باشید که اگر بتن ریزی نامتقارنی در یک بنا انجام گیرد؛ در این صورت استحکام مکانیکی آن سازه بشدت کاهش می یابد. همین دلیل کافی می باشد تا استفاده از یک اسپیسر خورشیدی به یک امر ضروری تبدیل شود.

فاکتورهای مختلفی در بکارگیری اسپیسر خورشیدی تاثیرگزار می باشد. نوع میلگرد توسط اندازه اسپیسر مشخص می شود. همچنین استفاده از این قطعه خاص برای میلگردهایی با قطر ۸ الی ۲۲ میلی متر امکان پذیر می باشد. معمولا در هر یک مترمربع می بایستی سه عدد اسپیسر ویل سان (اسپیسر خورشیدی) استفاده شود، در صورتی که در پیاده سازی قالب ستون ها برای هر ستون ۳ متری، ۱۶ عدد اسپیسر باید در نظر گرفته شود.

اسپیسر خورشیدی


کاربرد اسپیسر خورشیدی

از اسپیسر خورشیدی در صنعت ساختمان سازی و ایجاد سازه ها، به عنوان اسپیسر دیواری نیز استفاده می شود. طراحی منحصربفردشان باعث شده تنها با سازگار نمودن اندازه اسپیسر با اندازه سازه بتنی، بتوان از آنها در هر حالتی استفاده نمود.


ویژگی های اسپیسر گرد دیواری

  • دارای طراحی ویژه و منحصر به فرد خود هستند.
  • از مواد اولیه مقاوم و سازگار با بتن ایجاد می شوند.
  • حمل و نقل آنها راحت و بی دردسر می باشد.
  • دارای اندازه و انواع مختلف جهت قالب بندی در فونداسیون، سقف، دیوار و ستون می باشند.
  • پیاده سازی آنها بدون مشکل است.
  • قیمت اسپیسر خورشیدی مناسب می باشد.