چکشی ستاره ای

داربست چکشی ستاره ای، یکی از انواع داربست مدولار می باشد که بدون نیاز به پیچ و مهره و تنها با ضربات چکش قطعات به یکدیگر متصل می شوند. پیاده سازی آن سریع، دقیق و اقتصادی می باشد. کاربرد داربست ستاره در کفراژبندی سقف، و دال های بتن و همچنین در نمای ساختمان ها می باشد.

اطلاعات انواع مختلف داربست مدولار را می توانید در سایت شهر بتن مشاهده بفرمایید.

مزایا داربست چکشی ستاره ای

داربست ستاره ای علاوه بر دارا بودن مزایای سیستم داربست مدولار مثلثی جهت زیرسازی سقف ها بعنوان داربست نما نیز استفاده می شود.

داربست چکشی ستاره ای

نحوه کار داربست چکشی ستاره ای

نحوه کار آن بدین صورت می باشد که با ضربات چکش روی پین های مهار افقی جهت اتصال قفل کن و سنجاقی روی پایه ها، داربست باز و بسته می شود. همچنین محل قرارگیری مهره ها بر روی پایه مثل شکل یک ستاره چهار گوشه یا چهار پر می باشد. سیستم داربست چکشی ستاره برای انواع مختلف داربست با ارتفاع و اشکال گوناگون قابل پیاده سازی می باشد. به عبارت دیگر این نوع را می توان با داربست سنتی ترکیب نمود.

شایان ذکر می باشد که مقاومت داربست چکشی نو نسبت به نوع کارکرده آن بیشتر می باشد. بدین دلیل حتما باید از داربست نو برای ساخت و ساز بناهای سنگین علی الخصوص انواع پل استفاده نمود. داربست های چکشی نو در مقابل نیروی فشار بتن ریزی بسیار مقاوم بوده و از خمیدگی سازه های بتنی جلوگیری می کنند.

از موارد دیگر که حتما باید مورد توجه قرار بدهید؛ این است که، داربست چکشی نو در حین فرآیند بتن ریزی دارای لرزش کمتری هستند.

چکشی ستاره ای
محصول وضعیت موجودی قيمت
داربست چکشی ستاره ای موجود تماس بگیرید
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه