شرکت آریا شیمی

شرکت آریا شیمی در زمینه تولید انواع مواد شیمیایی ساختمان و مواد افزودنی بتن از سال 82 فعال خود را شروع کرد. و در سالهای اخیر با اتکا به توانایی پرسنل متخصص و همکاری کارشناسان خبره انواع سورفکتانتها را مطابق با استانداردهای نوین به تولید انبوه رساند. شرکت آریا شیمی در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان بزرگ مواد افزودنی شیمیایی درکشور به شمار میرود. شرکت آریا شیمی با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته، فرمولاسیون دقیق و مواد اولیه مرغوب توانسته محصولات خود را با خطوط تولید انبوه و بهره گرفتن از روشهای ناب و نوین مدیریت تولید نماید.

استاندارد های محصولات شرکت آریا شیمی

شرکت آریا شیمی محصولات تولیدی خود را با بهره گیـری از فناوریهـای نوین با کیفیت بالا تولید میکند و دارای نشان استانداردهای مختلفی را کسب نموده است که عبارتند از:

  • استاندارد اجباری ۲۹۳۰ جهت افزودنی های بتن
  • نشان استاندارد اجباری ۱۲۴۹۲ جهت چسب های کاشی دیسپرسی و پایه سیمانی است.

این شرکت علاوه براینکه عضو انجمن دارندگان نشان استاندارد ملی، عضو انجمن بتن ایران، انجمن صنفی تولید کنندگان مواد شیمیایی صنعت ساختمان و انجمن مدیران کنترل کیفیت صنایع نیز می‌باشد.

انواع محصولات شرکت آریا شیمی

شرکت آریا شیمی محصولات تولیدی خود را با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب عرضه مینماید و به همین دلیل در بیشتر صنایع از جمله انبوه سازی، سازه های نیروگاهی، سد سازی و ساختمان های بلند مرتبه مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه به محصولات تولیدی شرکت آریا شیمی اشاره خواهیم کرد:

انواع افزودنی های بتن

انواع چسب های کاشی و بتن

  • چسب کاشی خمیری
  • چسب کاشی پودری
  • چسب بتن
روان کننده
فوق روان کننده های بتن
حباب هواساز
محصول قيمت
حباب هواساز زودگیر CM آریا شیمی تماس بگیرید
ضد یخ بتن
محصول قيمت
ضد یخ بتن زودگیر C1 آریا شیمی تماس بگیرید
دوده سیلیسی (میکرو سیلیس)
نتایج 1 تا 26 از کل 26 نتیجه