انبار آزادگان تهران

قیمت سیمان تیپ 2
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 2 انبار آزادگان موجود

تیپ 2

50,000 تومان
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه

محصولات انبار آزادگان تهران

انبار آزادگان تهران یکی از با کیفیت ترین و پر استفاده ترین انواع سیمان را عرضه می نماید. معمولاً سیمان تیپ 2 که به سیمان خاکستری در بازار معروف است را بصورت کیسه های 50 کیلویی ارائه میشود. جنس این کیسه های سیمان پرتلند تیپ 2 از پلی پروپیلن می باشد. اخیرا به دلیل افزایش قیمت کیسه پلی پروپیلن یا PP قیمت سیمان تهران تیپ 2 نیز افزایش یافته است.البته این کیسه های سیمان از جنس خاصی بافته میشود که در شرایط انبارداری سیمان فاسد نشود و رطوبت موجود در هوا به آن آسیبی نرساند.
همانطور که قبلا اشاره کردیم انبار آزادگان تهران عرضه کننده ی انواع سیمان از جمله سیمان تیپ 2 با کیفیت مناسب می باشد. از مهمترین ویژگی سالن‌های این مجموعه می‌توان به امکان استفاده از آن‌ها هم به عنوان انبار و هم به عنوان کارگاه اشاره کرد. از مزیت های تهیه سیمان تیپ 2 از انبار آزادگان میتوان به دسترسی راحت و سریع، تامین بموفعه محصول، خرید محصولات با قیمت مناسب و به دلیل داشتن فضای مناسب برای نگهداری محصولات باکیفیت به دست مشتریان میرسد.

مشخصات محصولات آزادگان تهران

محصولات سیمان تهران بیشتر در شهرهای استان تهران و استان های مجاور به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه بوده و مصرف می شود. محصولات ارائه شده آزادگان تهران دارای مشخصات زیر می باشد؛

تولید و نگهداری مطابق استاندارد ملی ایران
قابلیت استفاده در سازه و فونداسیون
اصلاح شده در برابر حمله متوسط سولفات ها
تحویل به صورت عمده و خرده فروشی
دپو و نگهداری در انبار استاندارد
تحویل با نیسان، کامیون، تریلی یا بونکر

کاربرد سیمان تیپ 2 آزادگان تهران

از سیمان انبار تهران در تولید و ساخت انواع بتن در شرایطی متوسط حمله سولفات کاربرد دارد. همچنین از سیمان در مصارف بنایی و کارهای ساختمانی نیز به مصرف میرسد. البته برای ساخت بتن هایی که حرارت هیدراسیون متوسط در آنها ضروری بوده و حمله سولفاتها به آنها در حد متوسط باشد ، مورد استفاده قرار می گیرد. از سیمان تیپ 2 برای بتن ریزی در هوای نسبتاً گرم که خطر افزایش دمای بتن معمولی به بیش از ۳۲ درجه سانتیگراد و بتن حجیم به بیش از ۱۵ درجه سانتیگراد وجود دارد ، این سیمان کاربرد گسترده دارد.

 

و همچنین از دیگر کاربرد این نوع سیمان میتوان بخه موارد زیر اشاره کرد؛ 

* به دلیل داشتن مقاومت متوسط در برابر حمله سولفاتها برای ساخت لوله های بتنی، كانالهای آب و فاضلاب و فنداسیون ها استفاده میشود.
* در بتن ریزی های نسبتا حجیم، فونداسیونها،كانالهای آبیاری و بتن آماده.
* افزایش دوام بتن در شرایط نا مناسب محیطی
* مقاومت فشاری بیشتر از 450 كیلوگرم بر سانتی متر مربع