انبار سیمان شرق تهران

قیمت سیمان تیپ 2
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 2 انبار شرق تهران موجود

تیپ 2

49,900 تومان
قیمت سیمان تیپ 1
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 1 انبار شرق تهران موجود

تیپ 1

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه

انبار سیمان شرق تهران

سیمان در ایران از پر مصرف ترین مصالح ساختمانی است و تقریباً تمامی پروژه های عمرانی اعم از پروژه های ساختمانی و نیروگاهی نیازمند سیمان هستند. از اینرو انبار شرق تهران انواع سیمان تیپ 1 و سیمان تیپ 2 را در بازار ایران به دو روش فله و کیسه ای به فروش میرسد که معمولاً با توجه به نیاز هر پروژه ای و یا قابلیت انبار کردن از هر کدام از دو روش میتوان در خرید سیمان استفاده کرد. همچنین با توجه به نیاز هر پروژه ای سیمان مستقیماً از کارخانه و یا از انبار بارگیری میشود و به محل پروژه ارسال میشود. یکی از مهمترین نکاتی که پیش از خرید سیمان باید به آن توجه کرد شرایط انبارداری سیمان است. انبار سیمان شرق تهران مطابق با استاندارد شماره 2761 سازمان ملی استاندارد ایران در شرایطی نگهداری می کند که از فاسد شدگی و جذب رطوبت پیش از مصرف جلوگیری به عمل آید. نحوه ارسال محصولات از انبار سیمان شرق تهران نیز با توجه به مقدار مصرف در پروژه با انواع ماشین باربری نظیر نیسان، خاور، کامیون تک و کامیون جفت و تریلی و بونکر امکانپذیر است.

معرفی و کاربرد سیمان شرق تهران

انبار سیمان شرق تهران ارائه دهنده دو نوع سیمان خاکستری از جمله سیمان تیپ 1 و سیمان تیپ 2 می باشد. اما اینکه چه نوع سیمانی در چه کارها و چه مناطقی مورد استفاده قرار می گیرد سبب شده است تا سیمان را به دسته بندی های مختلفی طبقه بندی کند. که باتوجه به ویژگی هایی که هرکدام از این نوع سیمان ها در پروژه های مختلف عمرانی مورد استفاده قرار میگیرند. در ادامه به کاربرد هرکدام ازاین سیمان ها اشاره خواهیم کرد؛

سیمان تیپ 1 شرق تهران

کار عمده سیمان تیپ 1 ایجاد چسبندگی میان دیگر مصالح عمرانی می باشد که بیشتر از هر نوع دیگری در ایران استفاده میشود. این نوع سیمان را در صنعت های عمرانی و کارخانه های تولیدی با نام سیمان پرتلند معمولی شناخته میشود. سیمان تیپ ۱ را به سه کلاس دسته بندی کرده اند که عبارتند از؛ سیمان تیپ 325-1 و سیمان تیپ 425-1 و سیمان تیپ 525-1 از نمونه های سیمانی است که در بازار وجود دارد و مورد مصرف قرار میگیرد. این نوع سیمان در زمان بتن سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. البته کار سیمان در بتن سازی چسباندن سنگ ریزه ها در بتن به هم می باشد. سیمان تیپ ۱ یا همان سیمان پرتلند بیشتر در مناطقی که خشک و معتدل است به کار گرفته می شود. همچنین سیمان پرتلند در موارد بسیاری مانند پیش ساخته های سیمانی، بتنی و بلوک هایی که در خیابان ها و ادارات استفاده می شود، پوشش های سیمانی بدنه و کف در ساختمان ها، مخزن های آب، لوله های انتقال آب، پی ساختمان هایی که سولفات نمی تواند آسیبی به آن رساند، ملات برای کارهای بنایی، پل سازی، راه آهن و راه سازی بسیار کاربرد دارند.

البته نکته بسیار مهمی که باید هنگام استفاده از این نوع سیمان بدانید این مورد است که، این سیمان تنها در بتن هایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد که سولفات ها نتوانند در مجاورت بتن قرار گیرند. در مواردی هم که زمان هیدراتاسیون سیمان، حرارت ناشی شده از آن سبب بالا رفتن حرارت بتن شود و کیفیت بتن حاصله را پایین آورد به کار گرفتن سیمان تیپ ۱ جایز نمی باشد.

سیمان تیپ 2 شرق تهران

سیمان تیپ 2 که در صنعت به آن سیمان پرتلند آمیخته شده گفته می شود. و در میان مصرف کنندگان با نام سیمان اصلاح شده و یا سیمان با حرارت متوسط شناخته شده است. زمانی که این سیمان به کار برده می شود در زمان هیدراتاسیون خود حرارت کمی را ایجاد می کند و در مناطق گرم ایجاد مشکل نمی کند. سیمان تیپ ۲ در برابر نمک ها و یون ها از خود مقاومت نشان داده و می تواند تمامی آرماتورهای به کار گرفته شده در پی ساختمان ها را از گزند زنگ زدگی و خوردگی در امان بدارد. از جمله مواردی که سیمان تیپ ۲ بسیار کاربرد دارد می تواند دیواره پل ها و فونداسیون سازی را نام برد.
از این سیمان میتوان در ساختمان های حجیم استفاده نمود تا هنگام گرفتن بتن حرارت کمتری ایجاد شود و حجم بتن ریزی محدود نشود. سیمان تهران تیپ 2 در محیطهای آب و خاک که غلظت یون سولفات در حد متوسط است و برای بتن ریزی در هوای نسبتاً گرم که خطر افزایش دمای بتن معمولی به بیش از 32 درجه سانتیگراد و بتن حجیم به بیش از 15 درجه سانتیگراد وجود دارد، به کار میرود. برای استفاده در محیط های حاوی یون کلر و سولفات به طور همزمان و در محیط های حاوی غلظت زیاد سولفات و همچنین برای بتن ریزی در هوای سرد این نوع سیمان توصیه نمیشود.