بتن آزادگان تهران

قیمت بتن آماده عیار 250
محصول وضعیت موجودی قيمت
بتن آماده عیار 250 آزادگان تهران موجود تماس بگیرید
بتن آماده عیار 300
محصول وضعیت موجودی قيمت
بتن آماده عیار 300 آزادگان تهران موجود تماس بگیرید
بتن آماده عیار 350
محصول وضعیت موجودی قيمت
بتن آماده عیار 350 آزادگان تهران موجود تماس بگیرید
بتن آماده عیار 400
محصول وضعیت موجودی قيمت
بتن آماده عیار 400 آزادگان تهران موجود تماس بگیرید
بتن آماده عیار 450
محصول وضعیت موجودی قيمت
بتن آماده عیار 450 آزادگان تهران موجود تماس بگیرید
بتن آماده عیار 500
محصول وضعیت موجودی قيمت
بتن آماده عیار 500 آزادگان تهران موجود تماس بگیرید
بتن آماده عیار 550
محصول وضعیت موجودی قيمت
بتن آماده عیار 550 آزادگان تهران موجود تماس بگیرید
بتن آماده عیار 600
محصول وضعیت موجودی قيمت
بتن آماده عیار 600 آزادگان تهران موجود تماس بگیرید
نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه

شرکت بتن آماده آزادگان جنوب با هدف ارائه تولید انواع بتن آماده در سال 1377 با مساحت 20000 مترمربع در بزرگراه آزادگان تاسیس شد. مجموعه بتن آزادگان با تولید بتن آماده با کیفیت و بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی تواسته در بین تامیین کنندگان بتن آماده بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان بتن آماده در کشور جایگاه بسیار خوبی را از آن خود کرده است. شرکت بتن آزادگان با اتکا به دانش و کادر مجرب خود در راستای تحقق اهدافی از جمله توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی گام برداشته است.

فعالیت کارخانه بتن آزادگان

عمده فعالیت کارخانه بتن آزادگان جنوب تولید انواع بتن با عیارها و طرح اختلاط مختلف با دستگاههای تولید بتن روز دنیا و همچنین اجاره انواع میکسر و پمپ و دکل می باشد. این مجموعه با دارا بودن خط تولید کاملا مکانیزه با اتکا بر تکنولوژی های نوین و تجهیزات و ماشین آلات بروز توانسته سرعت و کیفیت کار را به شدت افزایش دهد.

تجهیزات شرکت بتن آزادگان

تجهیزات و همچنین تولیدات این شرکت دارای نشان استاندارد جهت تولید و فروش انواع بتن آماده و صنایع وابسته بتن از سازمان ملی استاندارد ایران است.

حمل و  نقل بتن آماده آزادگان

همانطور که میدانید یکی از مهم ترین ارکان در صنعت بتن آماده، تجهیزات حمل و پمپاژ مناسب می باشد. به دلیل اینکه این محصول تاریخ انقضا به مدت 2 ساعت دارد این شرکت سعی برآن داشته تا در سریع ترین زمان به محل بتن ریزی برساند. و این امر با داشتن دستگاه ها و تجهیزات مناسب برای حمل و نقل بتن صورت میگیرد. از جمله تجهیزاتی که این شرکت با استفاده از آن موفق به تحویل محصول مرغوب در شرایط مناسب میشود، میتوان به تراک میکسرها، پمپ های زمینی و دکل های پمپ هوایی است.