شرکت بتن سازه تهران

دال پیش تنیده
نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت بتن سازه تهران :

معرفی شرکت بتن سازه تهران

شرکت بتن سازه تهران با هدف تولید قطعات بتنی در زمینی به مساحت 5000 متر مربع احداث شده است و 2500 متر مربع سالن احداث گردیده است. شرکت بتن تهران با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی و نیروهای متخصص توانسته محصولات با کیفیت بالایی را ارائه دهد. استاندارد بتن‌‌‌‌‌های تولیدشده این شرکت در آزمایشگاه‌‌‌‌‌های مجهز به تأیید رسیده است و محصولات شرکت بتن سازه تهران همگی دارای نشان استاندار ملی ایران است. در حال حاضر این شرکت انواع سنگدال بتنی ترافیکی و غیر ترافیکی در سایزهای مختلف و همچنین انواع نیوجرسی بتنی در اندازه های مختلف تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید.

مشخصات و ویژگی های سنگدال های بتن سازه تهران

1- جنس قالب های بتنی به صورت چوبی، پلاستیکی یا ترکیبی از فولاد و بتن می باشد که قیمت هر سنگدال بتنی نسبت به همدیگر بسیار متفاوت می باشد.
2- هر یک از انواع دال بتنی متناسب بانوع کاربری و ابعاد و ضخامت قیمت های متفاوتی دارند.
3- قیمت سنگدال بتنی از پیش ساخته شده بسیار به صرفه تر می باشد
4- این نوع سنگدال ها به دلیل اینکه در کارخانه تولید میشوند اندازه های کاملا دقیق طبق قالب با مواد و مصالح مورد نیاز طراحی میشود.

محصولات شرکت بتن سازه تهران

شرکت بتن سازه تهران در زمینه تولید انواع نیوجرسی بتنی در ابعاد مختلف مانند نيوجرسي بتنی دو متری، سه متری، مینی نیوجرسی بتنی و تولید انواع دال بتنی ترافیکی، شهری و .. فعالیت دارد، و در مدت فعالیت خود در این حوزه سعی داشته در تولید تمامی این محصولات از به‌ روز‌ترین دستگاه‌ها و روش‌های ساخت استفاده نماید تا محصولات با کیفیتی را به مشتریان ارائه نماید.
انواع نیوجرسی های بتنی تولید شرکت بتن سازه شامل موارد زیر می باشد؛

 • نیوجرسی بتنی دو متری
  نیوجرسی بتنی سه متری
  مینی نیوجرسی بتنی
  نیوجرسی بتنی خود ایستا
  دال بتنی و یا سنگدال بتنی
  دال بتنی آويخته
  سنگدال بتنی زمينی
  دال‌ بتنی مسلح