بنیان بتن

تاریخ تاسیس شرکت فیال بتن سازه: 1352

امروزه با عنایت به استفاده روزافزون از بتن با عنوان پرکاربرد ترین مصالح بر روی زمین و تولید سالانه حداقل 1 متر مکعب بتن به ازای هر نفر جمعیت در کشور ایران و ساخت ½ تا ⅔ احداث بشر بر روی زمین از بتن؛ همواره درشهرسازی به ویژه در صنعت احداث، با انواع قطعات بتنی برخورد خواهید کرد.


قطعات بتنی به دسته ­های زیر تقسیم می­شوند

بلوک سیمانی، بلوک سبک، بلوک لیکا، بلوک AAC، بلوک CLC، جدول بتنی، کفپوش بتنی، نیوجرسی، اجزای پیش ساخته سازه ای، تیرچه، مبلمان شهری

با توجه به وجه مشترک تولید قطعات بتنی در مواد تشکیل دهنده اولیه، عمده سرمایه گذاران جهت تولید قطعات بتنی اقدام به تولید عمده قطعات بتنی فوق می نمایند. در تولید بلوک ­ها، صرفا دانه ­بندی سنگدانه ها و مواد افزودنی متفاوت می­باشند، ضمنا قابل ذکر است دستگاه ­های تولید بلوک AAC  و بلوک CLC کاملا متفاوت و شرایط دما و رطوبت نگهداری و مراقبت از بلوک ­ها نیز مختص تولید مربوطه می­باشد.

در تولید جدول دو تکنولوژی پرس­تر و اسلامپ صفر تکنولوژی ­های بروز تولید این قطعات می­باشد که در دستگاه اسلامپ صفر سرعت تولید بالاتر و برای شرایط اقلیمی نه چندان سرد مناسب می­باشد و در تکنولوژی پرس­تر نفوذ پذیری بتن پایین ­تر، سرعت تولید پایین ­تر و در شرایط اقلیمی سرد مناسب می­باشد.

معمولا کفپوش ­های بتنی در ابعاد 20*10، 20*20*، 30*30، 40*40، 50*50 تولید می­شوند. اجزای پیش ساخته سازه­ای بسته به طراحی سازه و با نقشه­های As Built با سفارش کارفرما تولید می­شوند. مبلمان شهری شامل نیمکت، سطل آشغال، گلدان و یا هرگونه المان قابل قرارگیری در فضای شهری با سفارش شهرداری ­ها و یا کارفرما­های مربوطه تولید و استفاده می­شوند.


زمینه فعالیت شرکت بنیان بتن

اجـرای پروژه های عمرانی (ابنیه، ساختمانی، صنعتی و ... ) به ویژه سازه های بتنی، راه و راه آهن، تولید بتن آماده و قطعات پیش ساخته بتنی


محصولات شرکت بنیان بتن

بتن آماده، بتن­ های خاص، قطعات پیش ساخته بتنی