رزین بتن برتر

افزودنی زودگیر کننده
محصول وضعیت موجودی قيمت
زودگیر کننده پودری P75 رزین بتن برتر موجود تماس بگیرید
زودگیر کننده پودری 450 رزین بتن برتر موجود تماس بگیرید
زودگیرکننده مالت RB-WINCRETE CL 700 رزین بتن برتر موجود تماس بگیرید
روان کننده
محصول وضعیت موجودی قيمت
روان کننده دیرگیر RB-P2 رزین بتن برتر موجود تماس بگیرید
روان کننده نرمال RB-PCG 30 رزین بتن برتر موجود تماس بگیرید
فوق روان کننده های بتن
حباب هواساز
محصول وضعیت موجودی قيمت
حباب هواساز رزین بتن برتر موجود تماس بگیرید
ضد یخ بتن
محصول وضعیت موجودی قيمت
ضد یخ بتن زودگیر RB-AF رزین بتن برتر موجود تماس بگیرید
دوده سیلیسی (میکرو سیلیس)
دال مجوف بابل دک
محصول وضعیت موجودی قيمت
سقف بابل دک نیمه پیش ساخته موجود تماس بگیرید
سقف بابل دک شبکه ای ( توپ و میلگرد ) موجود تماس بگیرید
نتایج 1 تا 27 از کل 27 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت رزین برتر بتن: 1380

شرکت رزین بتن برتر از سال 1380 با تکیه بر دانش و فناوری روز دنیا اقدام به تولید و عرضه محصولات شیمیایی صنعت ساختمان نمود و در این راستا تاکنون منشاء خدمات گسترده ای به کشور بوده و انواع مختلفی از محصولات مرتبط با صنعت ساختمان را تولید و عرضه نموده است. با توسعه فعالیت های شرکت و نیاز به تکنولوژی و مواد نوین مذاکرات با شرکت کره ای اکونکس که از سرآمدان تولید افزودنی بتن به ویژه پلی کربوکسیلات ها است آغاز شد و نهایتا شرکت رزین بتن برتر از سال  2009 به عنوان نماینده انحصاری شرکت اکونکس در ایران تعیین گردید. همچنین این شرکت نماینده شرکت یونانی Alchimica  و شرکت آلمانی Maxfrank به عنوان دو تن از سرآمدان تولید محصولات واترپروف دنیا، در ایران است. سیاستگذاری شرکت رزین بتن برتر در درجه اول بر پایه ارائه راه حل های مهندسی و تولید محصولات شیمیایی صنعت ساختمان به صورت تخصصی با بهره گیری از دانش روز دنیا بوده است. شرکت رزین بتن برتر به عنوان پایه گذار انجمن صنفی تولید کنندگان مواد شیمیایی ساختمان و عضو هیئت مدیره این انجمن با گذشت تقریبا دو دهه از تاریخ تاسیس شرکت امروز با افتخار اعلام می دارد که این مجموعه با بهره گیری از متخصصان داخلی و تکیه بر دانش فنی، با تاسیس کارخانه تولید پلی کربوکسیلات در منطقه ویژه اقتصادی کاوه به تولید پلی کربوکسیلات نائل آمده و موفق به طراحی و تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های داخلی گردیده است. 
مجموعه تولیدی رزین بتن برتر از بخش های تحقیق و توسعه، برنامه ریزی تولید، سفارشات و انبارها، کارخانه ساخت و تولید، مهندسی فروش و بازرگانی، مالی و اداری و همچنین واحد انفورماتیک تشکیل گردیده است که همگام با هم و به صورت برنامه ریزی شده در راستای اهداف زیر در تعامل و همکاری هستند.


اهداف کلی شرکت رزین برتر بتن

 • تخصصی نمودن فعالیت های شرکت و سعی در استفاده از فناوری های نوین برای پیشرفت تکنولوژی تولید محصولات جدید متناسب با نیاز مشتری
 • بالا بردن کیفیت و کمیت محصولات تولیدی و خدمات برای رسیدن به خواسته مشتری
 • پایین آوردن هزینه های تولید و قیمت تمام شده محصولات بر اساس بهینه سازی فرآیند تولید
 • بالا بردن سطح علمی کارکنان شرکت در سطوح مختلف
 • بازاریابی و ایجاد بازارهای جدید و نفوذ در بازارهای خارجی و بین المللی

واحد تحقیق و توسعه شرکت رزین برتر بتن

مرکز تحقیقات رزین بتن برتر به عنوان یکی از بزرگترین آزمایشگاه های کنترل کیفیت بتن در ایران در زمینه تحقیق و توسعه افزودنی های بتن و همچنین سایر محصولات شیمیایی صنعت ساختمان شناخته شده است. به منظور هر چه بهتر فراهم کردن نیازمندی های مشتریان، واحد تحقیق و توسعه شرکت بر روی استفاده ­ی تکنولوژیکی از مواد جدید به عنوان ترکیبات ارزشمند سازنده بتن متمرکز شده است. همچنین شرکت با واحد های تحقیق و توسعه در داخل و خارج کشور همکاری مستمر دارد. شرکت رزین بتن برتر جهت بالا بردن کیفیت محصولات خود و رقابت با نمونه های مشابه داخلی و خارجی علاوه بر کنترل در حین ساخت و کنترل دقیق مواد اولیه اقدام به انجام تست و آنالیز دقیق در هر قسمت و نیز بر روی محصول نهایی نموده است.

در دنیای امروز، عامل تاثیر گذار در توسعه و پیشرفت یک مجموعه، منابع نیروی انسانی آن است. این شرکت با علم به این نکته بسیار مهم همواره سعی در استخدام نیروی انسانی تحصیلکرده و کارآزموده داشته و با تلاش در جهت آموزش و به روز کردن دانش آنها سعی در بهبود مستمر و ارتقای کمی و کیفی محصولات خود را داشته است.

فنی بودن و اشراف کامل کارشناسان شرکت بر طیف کاری پروژه ها و متعاقب آن انتخاب و پیشنهاد محصولات لازمه مرتبط با چالش های اجرایی پروژه به صورت صحیح و با نگرش استاندارد محور، کیفیت رقابتی محصولات شرکت و دارا بودن استاندارد های روز دنیا، قیمت رقابتی و مطلوب تر، توانمندی در تولید انبوه و سریع در صورت نیاز به تناژ های بالا،  پشتیبانی متخصصان این شرکت به صورت روزمره و در مراحل مختلف پروژه و حضور در پروژه ها در صورت پیش آمدن هرگونه چالش سبب گردیده است که بسیاری از محصولات تولیدی این شرکت در پروژه های بزرگ کشورمان در حال مصرف باشند. نامگذاری ساده محصولات جهت مشتری محوری هر چه بیشتر، زمینه را برای همکاری گسترده در پروژه های عمرانی در کنار شرکت های دست اندرکار فراهم آورده و تکمیل کرده است.

شرکت رزین بتن برتر با فراهم نمودن استاندارد ها و تاییدیه های کیفیت در تلاش است تا مرجعی قابل اطمینان از خصوصیات محصولات تولیدی خود فراهم کند تا به مشتریان خود درباره قابلیت اطمینان یا دیگر مشخصات محصولات یا خدمات خود اطمینان دهد و از این طریق گام موثری در راستای بهبود ایمنی، قابلیت اطمینان و عملکرد محصولات و خدمات خود بردارد

رزین بتن برتر با اخذ استانداردها و گواهینامه های ملی و بین المللی مدیریت کیفیت از جمله ISO 9001 و همچنین اخذ استاندارد ملی ایران به شماره 2930 در زمینه افزودنی های بتن و استاندارد 12492 در زمینه چسب های کاشی و از سوی دیگر مطابقت محصولات با استانداردهای روز آمریکا (ASTM) و اروپا (EN) همواره سعی نموده است تولید کننده مطمئنی برای مشتریان خود باشد. 


محصولات شرکت رزین برتر بتن

 • افزودنی ­های بتن
 • چسب
 • کفپوش ­های اپوکسی و سیمانی بتن
 • محصولات آب بند کننده پلی یورتانی
 • آب بند کننده ­ها
 • ماستیک
 • ترمیم کننده ­ها

محصول جدید شرکت

 • پلی کربوکسیلات اتر
 • گروت
 • واتراستاپ