شرکت زرلو شیمی

روان کننده
محصول وضعیت موجودی قيمت
روان کننده بتن نرمال LR 225 زرلو شیمی موجود تماس بگیرید
روان کننده نرمال LR 120 زرلو شیمی موجود تماس بگیرید
روان کننده نرمال LR 200 زرلو شیمی موجود تماس بگیرید
فوق روان کننده های بتن
ضد یخ بتن
محصول وضعیت موجودی قيمت
ضد یخ بتن زودگیر AC500 زرلو شیمی موجود تماس بگیرید
ضد یخ بتن زودگیر AC300 زرلو شیمی موجود تماس بگیرید
دوده سیلیسی (میکرو سیلیس)
محصول وضعیت موجودی قيمت
الیاف پلی پروپیلن PP زرلو شیمی موجود تماس بگیرید
نتایج 1 تا 14 از کل 14 نتیجه

شرکت زرلو شیمی در سال 2011 در شهر ایرانشهر تهران تاسیس شد این شرکت با هدف تولید انواع چسب های ساختمانی و مواد افزودنی شیمیایی فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر با گسترش فعالیت های خود در زمینه تولید مواد افزودنی های شیمیایی بتن یکی از بزرگترین تولید کننده افزودنی های شیمیایی بتن به شمار میرود. این شرکت تولیدکننده و تامیین کننده محصولات با کیفیت مختلفی از جمله انواع چسب های ساختمانی و مواد افزودنی شیمیایی بتن و ... است.

 محصولات تولیدی شرکت زرلو

شرکت زرلو تولیدکننده محصولات مختلف باکیفیتی را تهیه و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد از جمله تولیدات این شرکت میتوان به انواع مواد افزودنی های بتن اشاره کرد. این محصولات تولیدی از لحاظ هزینه نیز باتوجه به کیفیتی که دارد مناسب است.

انواع محصولات شرکت برازین بتن شیمی

زرلوشیمی بزرگترین تولید کننده افزودنی های بتن اسپیسرهای پلاستیکی واتر استاپ روان کننده بتن و چسب های ساختمان چسب بتن گروت اپوکسی است. در ادامه به معرفی محصولات این شرکت میپردازیم. 

انواع افزودنی های بتن شرکت زرلو شیمی

انواع چسب های کاشی و بتن

  • چسب کاشی خمیری
  • چسب کاشی پودری
  • چسب بتن

شرکت زرلو شیمی محصولات خود را مطابق با استانداردهای ملی و با کیفیت بالا تولید می کند و با مناسب ترین قیمت در اختیار خریداران قرار میدهد. به منظور تسهیل و تسریع دسترسی مشتریان محترم به محصولات شرکت زرلو شیمی میتوانند از طریق سایت شهربتن اقدام نمایند و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشخصات این محصول همچنین قیمت افزودنی های شیمیایی بتن زرلو و همچنین  خرید و فروش چسب کاشی، چسب بتن، اسپیسر پلاستیکی واتر استاپ گروت اپوکسی میتوانید با شماره مندرج در سایت شهربتن تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان مجموعه بهره مند شوید.