شرکت ساروج اصفهان

قیمت سیمان تیپ 1
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 425-1 ساروج اصفهان موجود

تیپ 425-1

تماس بگیرید
سیمان تیپ 325-1 ساروج اصفهان موجود

تیپ 325-1

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت ساروج اصفهان: 1382

شرکت ساروج اصفهان

برای ساخت کارخانه سیمان ساروج اصفهان مبلغی به میزان 910 میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است که از این میزان 25 میلیون یورو در بخش ارزی به منظور خرید تجهیزات مکانیکی، الکتریکی، خدمات مهندسی ونظارت بر نصب و راه اندازی هزینه شده است. 200 میلیارد ریال از تسهیلات اولیه برای راه اندازی این کارخانه توسط بانک صنعت ومعدن و160 میلیارد ریال از محل طرح‌های زودبازده پرداخت شده است.
این کارخانه با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث شده و برای بیش از 700 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است. همچنین مدیران مجرب و متخصص شرکت ساروج اصفهان با تلاش های بی وقفه گام های مثمر ثمری را جهت ارتقاء سطح صنعت برداشته اند.

معرفی شرکت ساروج اصفهان

شرکت سیمان ساروج اصفهان در سال ۱۳۸۲ با هدف تولید سیمان در استان اصفهان تاسیس شد. با ایجاد این کارخانه در شهر اصفهان نه تنها تامین کننده نیاز بازار داخلی شد بلکه موجب اشتغالزایی در این شهر نیز گردید. شرکت سیمان ساروج اصفهان که بصورت سهامی خاص و با ظرفیت ۲۰۰۰ تن کلینکر در روز که معادل ۶۰۰ هزار تن در سال است فعالیت خود را آغاز نمود.

ظرفیت تولید شرکت ساروج اصفهان

شرکت ساروج اصفهان ظرفیت تولید 160000 تن را دارد.

محصولات شرکت ساروج اصفهان

شرکت ساروج اصفهان یکی از تولید کنندگان سیمان در تیپ های مختلف است که علاوه بر تولید سیمان مرغوب، و همچنین داشتن قیمت مناسب، توانسته نیازعمده بازار به این نوع محصول را مرتفع سازد. از جمله محصولات تولیدی این شرکت عبارتند از؛
سیمان تیپ ۱
سیمان پرتلند تیپ ۴۲۵-۱
سیمان پرتلند تیپ ۳۲۵-۱
سیمان تیپ 2
سیمان خاکستری