سیمان آبیک

محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 425-1 آبیک موجود

تیپ 425-1

63,000 تومان
سیمان تیپ 2 آبیک موجود

تیپ 2

63,000 تومان
سیمان پوزولانی آبیک موجود 47,500 تومان
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه

تاریخ تاسیس سیمان آبیک: 1348

این شرکت با برخورداری از نیروهای کارآمد و با توجه به توان تحقیقاتی و آموزشی خود، با اسـتقرار سیستم ­های نوین مدیریت و کنترل کیفیت بر مبنای استانداردهای ISO 9001 ،ISO 14001 ،OHSAS 18001  و مدل سرآمدی EFQM گام ­های مهمی در جهت حفظ محیط زیست از جمله کاهش آلاینده های هوا از طریق بهینه سازی الکتروفیلترها و فیلترهای کیسه ای، بهینه سازی مصرف انرژی با طراحی و تولید سیمان ­های مخلوط، توسعه فضای سبز، کنترل نشتی ها و بازیافت تمامی ضایعات و جمع آوری و تصفیه فاضلاب در راستای رسالت توسعه پایدار برداشته است.

قیمت سیمان آبیک

این مجموعه در سال ۱۳۴۸ تأسیس، واحد اول آن در سال ۱۳۵۲ با ظرفیت اسمی ۳۵۰۰ تن کلینکر در روز و واحد دوم با ظرفیت اسمی ۴۰۰۰ تن کلینکر در روز در سال ۱۳۵۸ به بهره برداری رسید. در نیمه دوم سال ۱۳۸۸ واحد اول با ظرفیت اسمی روزانه ۸۵۰۰ تن در روز بهینه سازی گردید. لذا این شرکت در حال حاضر با توان تحویل روزانه بیش از ۱۳۰۰۰ تن سیمان، در زمره بزرگترین کارخانجات سیمان کشور به شمار می آید.

شرکت سیمان آبیک به منظور برآورده نمودن نیاز بازار و نیز افزایش توان تولید سیمان در منطقه و کشور و صادرات به کشورهای مختلف اقدام به بهینه سازی و ارتقاء تکنولوژی خط ۱ و ۲ نموده است. طرح افزایش ظرفیت خط ۱ به عنوان بزرگترین طرح افزایش ظرفیت سیمان در ایران و جهان از ظرفیت پایه ۳۵۰۰ تن در روز به ظرفیت نهایی ۸۵۰۰ تن در روز در نیمه دوم سال ۱۳۸۸ به بهره برداری رسید. همچنین با اجرای فاز دوم بهینه سازی، این شرکت در آینده نزدیک با توان تولید ۱۶۵۰۰ تن در روز کلینکر و بیش از ۱۷۵۰۰ تن سیمان در روز، بزرگترین شرکت تولید سیمان در ایران و خاورمیانه خواهد بود.

قیمت سیمان آبیک


ظرفیت تولید شرکت سیمان آبیک

بیش از 13000 تن سیمان به صورت روزانه


محصولات شرکت سیمان آبیک

سیمان پرتلند


مشخصات محصولات شرکت سیمان آبیک

  • سیمان پرتلند 425-1
  • سیمان پرتلند بلین زیاد (پرتلند ویژه)
  • سیمان پرتلند پوزولانی ویژه
  • سیمان پرتلند پوزولان
  • سیمان پرتلند آهکی
  • سیمان پرتلند مرکب

قیمت سیمان آبیک

قیمت سیمان آبیک

خرید سیمان آبیک به صورت آنلاین فراهم شده است. جهت اطلاع از قیمت سیمان آبیک با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.