شرکت سیمان آرتا اردبیل

قیمت سیمان تیپ 2
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 2 آرتا اردبیل موجود

تیپ 2

تماس بگیرید
قیمت سیمان پوزولانی
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان پوزولانی آرتا اردبیل موجود تماس بگیرید
قیمت سیمان مرکب
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان مرکب آرتا اردبیل موجود تماس بگیرید
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت سیمان آرتا اردبیل: 1366
شرکت شرکت سیمان آرتا اردبیل
شرکت سيمان آرتا اردبيل جزء يكي از تامین کنندگان بزرگ سیمان در منطقه شمال غرب کشور به شمار میرود. این کارخانه سيمان با تولید محصولات مرغوب و با بهره وری بالا توانسته به میزان قابل توجهی از نیازهای پروژه های عمرانی کشور و همچنین پروژه های شهر سازی خود استان را به این محصول مرتفع سازد.

معرفی شرکت سیمان آرتا اردبیل

شرکت سیمان آرتا اردبیل در سال ۱۳۶۶ به صورت شرکت سهامی خاص در نزدیکی روستای گرده تاسیس شد. این کارخانه در شروع فعالیت خود با هدف اجرای طرح تولید سیمان با ظرفیت 2300 تن کلینکر ثبت گردید. و سپس در تاریخ اردیبهشت 1378 نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل گردید. و در سال 1382 بخشی از سهام شرکت از طريق بورس اوراق بهادار تهران به عموم عرضه شد و همچنین بقيه سهام دولتی در سال 1383 به بخش خصوصی واگذار شد.
و در تاریخ 1389 نام شرکت از سیمان اردبیل و آهک آذر شهر به سیمان آرتا اردبیل تغییر کرد و در حال حاضر از جمله مهم‌ترین مراکز صنعتی در استان اردبیل به شمار میرود. این کارخانه با توجه به موقعیت مکانی که دارد توانسته جهت تولید سیمان مورد نیاز طرح‌ها و توسعه استان نقش اساسی ایفا کند.

ظرفیت تولید شرکت سیمان آرتا اردبیل

سیمان آرتا اردبیل ظرفیت تولید 4200 تن سیمان در روز را دارد و با برنامه های عملیاتی جهت اجرایی شدن افزایش ظرفیت نیز میتواند در مواقع بحرانی 4900 تن سیمان تولید کند.

محصولات شرکت سیمان آرتا اردبیل

کارخانه سیمان آرتا اردبیل تولید کننده انواع سیمان در استان اردبیل است، این شرکت با ارتقا کیفیت محصولات خود توانسته علاوه بر تامین نیاز داخلی تا حدودی صادرات نیز انجام دهد. از جمله محصولات تولیدی شرکت آرتا اردبیل عبارتند از؛
تولید کننده انواع سیمان خاکستری
سیمان پرتلند پوزولانی
سیمان پرتلند تیپ 2 
و همچنین گریس CEPLATIYN KG 10 HMF گرید 0 رنگ سیاه
فیلتر کیسه ای جداسازی گرد و غبار سایز 150x5800 mm
پاکت پلی پروپیلنی کاربرد بسته بندی سایز 490x640 mm