سیمان ارومیه

قیمت سیمان تیپ 1
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 425-1 ارومیه موجود

تیپ 425-1

تماس بگیرید
قیمت سیمان پوزولانی
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان پوزولانی ارومیه موجود تماس بگیرید
قیمت سیمان بنایی
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان بنایی ارومیه موجود تماس بگیرید
قیمت سیمان پرتلند
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان پرتلند آهکی ارومیه موجود تماس بگیرید
نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت سیمان ارومیه: 1354
شرکت سیمان ارومیه
کارخانه سیمان ارومیه در سال 1354 احداث شد و فعالیت رسمی خود را از سال 1369 آغاز نمود و در حال حاضر جزء یکی از تامیین کنندگان بزرگ تولید سیمان در کشور محسوب میشود. این کارخانه در دوسال اخیر در راستای جهش تولید توانست تولیدات خود را افزایش دهد، از جمله آنها میتوان به افزایش 46 درصدی تولید کلینکر و رشد 42 درصدی تولید سیمان اشاره کرد و در سال 99 رکورد تولید از بدو تأسیس را بشکند. همچنین با افزایش 40 درصدی فروش، در بخش صادرات نیز ارزآوری داشته است.

قیمت سیمان ارومیه

معرفی شرکت سیمان ارومیه

شرکت سیمان ارومیه در سال 1354 با هدف احداث کارخانه تولید سیمان در استان ارومیه تاسیس شد. این کارخانه در سال 1364 شروع به راه اندازی خط تولید و نصب ماشین آلات نمود، و به تدریج در سال 1368 بصورت آزمایشی به تولید کلینکر پرداخت و در سال 1369 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه تولید سیمان آغاز کرد.
کارخانه سیمان ارومیه با توسعه فعالیت خود فاز دوم را در سال 1383 کلید زد و با شروع عملیات اجرایی در سال 1385 با ظرفیت تولید 3300 تن در روز، توانست طرح توسعه کارخانه سیمان ارومیه پس از گذشت 5 سال به بهره برداری برساند. با گسترش و توسعه این کارخانه در حال حاضر فعالیت در دو فاز با تولید روزانه 6000 تن سیمان، توانسته اشتغال زایی برای 1800 نفر که 600 نفر بطور مستقیم و 1200 نفر به طور غیرمستقیم اشتغال ایجاد نماید. هم اکنون این مجموعه یکی از بزرگترین واحد صنعتی در حوزه تولید سمیان در آذربایجان غربی مشغول فعالیت می باشد.

ظرفیت تولید شرکت سیمان ارومیه

در حال حاضر سیمان ارومیه در دو فاز با تولید روزانه 6000 تن سیمان از نوع پوزولانی و تیپ یک فعالیت می‌کند.

سیمان ارومیه

قیمت سیمان ارومیه

قیمت سیمان ارومیه را در انواع مختلف آن در شهر بتن مشاهده نمائید. شرکت سیمان ارومیه یکی از تامین کنندگان مطرح در کشور است این شرکت تولیدکننده انواع سیمان در تیپ های مختلف از جمله سیمان تیپ یک و سیمان تیپ دو و سیمان PLC و سیمان پوزولانی و سیمان پوزولانی ویژه و همچنین تولید کلینکر و فروش آنها در بازارهای داخلی و خارجی می باشد.