شرکت سیمان توسعه ماهان کرمان

قیمت سیمان تیپ 2
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 2 توسعه ماهان کرمان موجود

تیپ 2

44,000 تومان
قیمت سیمان پوزولانی
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان پوزولانی توسعه ماهان کرمان موجود تماس بگیرید
نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت سیمان توسعه ماهان کرمان : 1346

شرکت سیمان توسعه سیمان ماهان کرمان

کارخانه سیمان كرمان در منطقه جنوب شرق کشور بعنوان اولین تولیدکننده انواع مختلف سیمان خاکستری احداث شد. این واحد تولیدی از جهت تنوع و كيفيت محصول در صدر جدول تولیدکنندگان سیمان کشور می باشد. کارخانه ماهان کرمان قابلیت تولید سیمان های خاص از جمله سیمان چاه نفت کلاس G، سیمان های با مقاومت فشاری بسیار بالا و کم آلکالی می باشد. محصولات این کارخانه از جمله سیمان تيپ 2 ، سیمان تيپ 5 و سیمان پوزولانی دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران بوده و سیمان چاه نفت براساس استاندارد API امريكا توليد میشود و سیمان های خاص دیگر برای پروژه های مهم و با توجه به خواص مورد نیاز در بتن و تقاضای مشتریان توليد و عرضه می شود.

معرفی شرکت توسعه سیمان ماهان کرمان

شرکت سهامی عام صنایع سیمان كرمان واقع در استان کرمان در تاریخ 12 مرداد ماه 1346 ابتدا بصورت سهامی و بنام شركت سیمان كرمان به ثبت رسید و سپس در تاریخ 25 مهرماه 1351 به سهامی عام تبدیل گردید. این واحد تولیدی در تاریخ آبان ماه 1351 در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران پذیرفته شد و در سال 1385 نام شركت ازشرکت سیمان کرمان (سهامی عام ) به گروه صنایع سیمان كرمان (شركت سهامی عام ) تغییر یافت. در حال حاضر تولید کننده انواع سیمان های پرتلند و سیمان های خاص با مقاومت های 3 روزه، 7 روزه و 28 روزه است. این کارخانه با سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه‌های بزرگ هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی رشد بسیار قابل توجهی در شرکت سیمان ماهان کرمان برای محصولات تولیدی اتفاق افتاد. و با متمرکز شدن بر ارتقاء کیفیت محصولات خود و تغییر در شیوه‌های تولید توانسته محصولی با کیفیت برتر به بازار عرضه کند.

ظرفیت تولید شرکت سیمان توسعه ماهان کرمان

در حال حاضر کارخانه سیمان توسعه ماهان کرمان با ظرفیت تولید روزانه 1000 تن کلینکر و 1200 تن انواع مختلف سیمان پرتلند مشغول فعالیت می باشد.

گواهینامه های دریافتی شرکت سیمان توسعه ماهان کرمان

استاندارد سیتم مدیریت ISO 9001:2015
استاندارد سیستم مدیریت ISO 14001:2015
استاندارد سیستم مدیریت ISO 50001:2011
استاندارد سیسستم مدیریت BS OHSAS 18001:2007
واحد نمونه و فعال فرهنگی

محصولات شرکت سیمان توسعه ماهان کرمان

محصولات تولیدی کارخانه سیمان توسعه ماهان کرمان از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار هستند که معمولا در پروژه‌های عمرانی و ساخت بناها مصرف می‌شود. این واحد تولیدی تولید کننده انواع سیمان های خاکستری مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید و ارائه می نماید. انواع سیمان های پرتلند تولیدی کارخانه سیمان توسعه ماهان کرمان شامل موارد زیر می باشد؛

• سیمان مركب نوع الف 5/32
• سیمان پرتلند نوع تیپ 2
• سیمان پرتلند تیپ 5
• سیمان پرتلند پوزولانی
• سیمان پرتلند پوزولانی ویژه
• سیمان پرتلند مقاومت بالا
• سیمان پرتلند ويژه ( نرمی بالا يا آلکالی کم)
• سیمان حفاری کلاس G نوع HSR