سیمان خمسه

قیمت سیمان تیپ 2
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 2 خمسه موجود

تیپ 2

46,000 تومان
قیمت سیمان تیپ 1
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 425-1 خمسه موجود

تیپ 425-1

تماس بگیرید
قیمت سیمان پوزولانی
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان پوزولانی ویژه خمسه موجود تماس بگیرید
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت سیمان خمسه: 1383
شرکت سیمان خمسه
کارخانه سیمان خمسه واقع در کیلومتر ۴۵ جاده زنجان به بیجار درسال 1383 به منظور تولید کلینکر و انواع سیمان خاکستری تاسیس شد و سهام این کارخانه سیمان زنجان به مردم فروخته شد. با ادامه فعالیت کارخانه در سال 1386 خدمات طراحی و اجرای آن آغاز گردید و این کارخانه با ظرفیت ۳۴۰۰ تن در روز در اردیبهشت ۹۳ رسماً افتتاح شد. با ادامه فعالیت کارخانه و راه اندازی کوره اصلی، کارخانه سیمان خمسه در زمینه تامین سیمان پاکتی توانسته تاحدودی جوابگوی تقاضاء بازار برای این محصول باشد.

قیمت سیمان خمسه

معرفی شرکت سیمان خمسه

کارخانه سیمان خمسه زنجان در سال 1393 تاسیس شده است و در سال 1386 عملیات اجرایی ساخت را آغاز کرد. اولین بتن مِگر کارخانه در اسفند ماه سال ۱۳۸۶ در دپارتمان سنگ شکن اجرا و عملیات اسکلت فلزی این شرکت با نصب سالن اختلاط آغاز شد. نصب تجهیزات مکانیکی کارخانه سیمان خمسه در سال ۱۳۸۹ با سالن خاک و بونکر های تغذیه آسیاب مواد خام آغاز و سرانجام کوره این کارخانه در اسفند 1392 شروع به تولید کلینکر نمود و نهایتا در 29 اسفند ماه سال 1392 مجموعه سیمان خمسه موفق به تولید سیمان شد و محصول نهایی را در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ روانه بازار کرد.

با توجه به موقعیت جغرافیای منطقه و همچنین کیفیت برتر سیمان تولیدی، این مجموعه بازارهای داخل استان و دیگر استان های کشور را در اختیار دارد و یکی از واحدهایی است که از نظر ماشین آلات و دستگاه‌ها دارای تکنولوژی بالایی بوده و توانسته با ظرفیت خوبی در استان فعالیت نماید.
با راه اندازی این کارخانه سیمان باعث رشد اشتغالزایی در استان گردیده است به اینصورت که برای 1750 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد شده است. ظرفیت تولید روزانه این کارخانه 1400 تُن کلینکر (مواد اولیه) است که البته این کارخانه در ابتدا کلینکر، تولید می نماید و سپس با توجه به وجود خریدار و متقاضی، آن را تبدیل به سیمان می‌کند.

ظرفیت تولید شرکت سیمان خمسه

ظرفیت تولید روزانه کارخانه سیمان خمسه 1400 تُن کلینکر (مواد اولیه) است و همچنین 3300 تن در روز سیمان خاکستری تولید و عرضه می نماید.

قیمت سیمان خمسه

قیمت سیمان خمسه زنجان

قیمت سیمان خمسه زنجان باتوجه به تنوع محصولات متفاوت است. شرکت سيمان خمسه با توجه به تولید سیمان مرغوب نه تنها بازارهای داخلی خود استان بلکه مصارف استان های همجوار را نیز پوشش می دهد. این کارخانه انواع سیمان پرتلند مطابق با استانداردهای ملی تولید می نماید که شامل ؛

 

• کلینکر سیمان
• سیمان خاکستری
• سیمان پرتلند تیپ 325-1
• سیمان پرتلند تیپ 425-1
• سیمان پرتلند تیپ 2
• سیمان پرتلند تیپ 5
• سیمان پرتلند سرباره ای

 

قیمت سیمان خمسه زنجان را در سایت شهر بتن مشاهده نمائید.