سیمان خوزستان

قیمت سیمان تیپ 2
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 2 خوزستان موجود

تیپ 2

44,700 تومان
قیمت سیمان تیپ 5
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 5 خوزستان موجود

تیپ 5

تماس بگیرید
نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت سیمان خوزستان: 1369
شرکت سیمان خوزستان
شرکت سیمان فارس و خوزستان در شهر شیراز با سرمایه اولیه 200 میلیون ریال با نام «شركت سهامی سیمان فارس» تاسیس شد و در سال 1332 از شیراز به تهران انتقال یافت. کارخانه سیمان خوزستان به عنوان شركت مادر تخصصی، بزرگترین گروه تولیدکننده سیمان در کشور و منطقه بوده كه با دارا بودن ۳۳ شرکت فرعی زیر مجموعه در صنعت سیمان و صنایع وابسته به سیمان در حال فعالیت هستند. شركت سیمان فارس و خوزستان با بیش از شش دهه فعالیت، یکی از تولید کنندگان بزرگ در حوزه صنعت در خاورمیانه به شمار میرود. و پس از تبدیل نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام، در سال ۱۳۵۴ در سازمان بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد. در حال حاضر سیمان خوزستان در زمینه تولید گچ ، آهک، کلینکر و انواع سیمان ها در تیپ های مختلف فعالیت می نماید.

قیمت سیمان خوزستان

معرفی شرکت سیمان خوزستان

شرکت سیمان خوزستان در سال 1369 به منظور تولید انواع سیمان ها و تامین مصرف استان در زمینی به مساحت 100هکتار در منطقه دشت دنا در 120 کیلومتری شرق شهرستان اهواز تأسیس شد. نام این شرکت در سال ۱۳۴۲ رسماً به «شركت سهامی سیمان فارس و خوزستان» تغییر یافت. و البته تحت پوشش هلدینگ شرکت فارس خوزستان و سیمان تامین شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) می باشد. عملیات ساخت کارخانه در سال 1372 آغاز شد و فاز اول آن با ظرفیت روزانه 3000 تن کلینکر در سال 1376 به تولید رسید و فاز دوم نیز با ظرفیت روزانه 5000 تن کلینکر در سال 1388 مورد بهره برداری قرار گرفت.
شرکت سیمان خوزستان با توجه به موقعیت منطقه ای که قرار دارد، دسترسی آسان به آبهای خلیج فارس ، نزدیکی به مرزهای خاکی و آبی کشور عراق و وجود طرح های عمرانی در استان خوزستان به خصوص پروژه های کشاورزی صنایع نفت پتروشیمی و صنایع پایین دستی آنها موقعیت استراتژیک و امتیازات ویژه ای برای این شرکت فراهم نموده است. سیمان خوزستان با بهره گیری از دانش متخصصان و تکنولوژی های روز دنیا بعنوان تولید کننده کیفیت برتر در چند سال اخیر و همچنین صادر کننده موفق در عرصه صنعتی می باشد. این کارخانه با 2 خط تولید 3000 تنی و 5500 تنی فعال، انواع سیمان های خاکستری و سیمان چاه نفت کلاس gرا تولید می نماید.

ظرفیت تولید شرکت سیمان خوزستان

شرکت سیمان خوزستان روزانه قابلیت تولید 8000 تن کلینکر و 8500 تن سیمان خاکستری را دارد.

قیمت سیمان خوزستان

قیمت سیمان خوزستان

قمت سیمان خوزستان بنا به تیپ آن متفاوت است. کارخانه سیمان خوزستان یکی از بزرگترین تولید کننده و تامین کننده کلینکر و انواع سیمان در تیپ های مختلف در کشور می باشد همچنین گچ و آهک نیز تولید می نماید. از جمله محصولات تولیدی این کارخانه که طبق استاندارد ملی تولید و ارائه میشود شامل موارد زیر است؛


• سیمان تیپ 1
• سیمان تیپ 325-1
• سیمان تیپ 425-1
• سیمان تیپ 2
• سیمان تیپ 5
• سیمان چاه نفت ( کلاس G )
• سیمان پوزولانی
• سیمان پوزولانی ویژه
• سیمان پرتلند سرباره ای