شرکت سیمان زابل

قیمت سیمان تیپ 2
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 2 زابل موجود

تیپ 2

46,000 تومان
قیمت سیمان پوزولانی
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان پوزولانی ویژه زابل موجود تماس بگیرید
نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت سیمان زابل : 1382

معرفی شرکت سیمان زابل

شرکت صنایع سیمان زابل واقع در استان سیستان و بلوچستان در سال 1382 به منظور تولید کلینکر و انواع سیمان پرتلند و پوزولانی تاسیس شد. با گذشت تنها 32 ماه در آبان ماه سال 88 کارخانه در مسیر راه اندازی قرار گرفت و در نهم اردیبهشت سال 1389 نیز با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران افتتاح و به بهره برداری رسید. اهداف راه اندازی از این کارخانه در واقع رفع بخشی از محرومیتهای مردم منطقه از طریق ایجاد اشتغال، بهره گیری از ظرفیتهای انسانی، طبیعی و معدنی استان، تولید و تامین سیمان مورد نیاز منطقه و ایجاد بستر صدور سیمان به کشورهای شرق و جنوب ایران پای بر عرصه صنعت کشور نهاد.
این کارخانه سیمان با میزان تولید بیش از 180 هزار تن سیمان توانسته بیش از 200 هزار تن سیمان به پاکستان صادر نماید. گروه صنایع سیمان زابل متشکل از هشت شرکت وابسته توانسته خدمات ارزشمندی را در جهت ایجاد اشتغال ارائه کند. سیمان زابل در مسیر اشتغالزایی و سرمایه‌گذاری برای توسعه سیستان و بلوچستان گام برداشته است و با بهره‌برداری از کارخانه سیمان زابل، زمینه اشتغال 2 هزار نفر در سیستان فراهم شده. این کارخانه برای بالغ بر 700 نفر به صورت مستقیم و 2 هزار نفر به صورت غیرمستقیم ایجاد اشتغال کرده است که با راه‌اندازی کامل این کارخانه، 400 نفر مستقیم و 2 هزار نفر به صورت غیرمستقیم زمینه اشتغال فراهم می‌کند. همچنین مزیت نسبی دسترسی به معادن غنی و مرغوب و ایده ی بهره گیری از تکنولوژیهای برتر تولید رهسپار هدف بلند شکوفایی تولید در قلب کویر بایر منطقه و رشد اقتصادی، صنعتی و اجتماعی متعاقب آن گردید. و با توجه به ویژگی منطقه انواع سیمان‌ها را تولید و به بازارهای مصرف داخلی و خارجی ارائه میدهد.

ظرفیت تولید شرکت سیمان زابل

شرکت سیمان زابل روزانه قابلیت تولید 3300 تن کلینکر و 3300 تن سیمان خاکستری را دارد. و همچنین سالانه توان تولید 1220000 تن سیمان پرتلند را دارد.

گواهینامه های دریافتی شرکت سیمان زابل

نشان کیفیت از نخستین جشنواره ملی کیفیت کشور (1389)
گواهینامه استاندارد ملی ایران
عنوان طرح نمونه صنعتی کشور (1386)
عنوان طرح نمونه صنعتی استان سیستان و بلوچستان
عنوان مکتشف نمونه معدنی استان سیستان و بلوچستان
عنوان برگزیده استانی جشنواره کارآفرینان سال (1389)
رکورد دار کوتاهترین زمان احداث کارخانه سیمان در کشور

محصولات شرکت سیمان زابل

شرکت سیمان زابل با به کارگیری تجهیزات مدرن در خط تولید کارخانه باعث شده تا محصولات باکیفیت و خاص برحسب سفارش مشتری از جمله انواع سیمان در تیپ های مختلف طبق استانداردهای داخلی و بین المللی تولید و عرضه نماید. از محصولات تولیدی این کارخانه میتوان به موارد زیر اشاره داشت؛

 

• کلینکر سیمان
• سیمان پرتلند تیپ 1
• سیمان پرتلند تیپ 325-1
• سیمان پرتلند تیپ 425-1
• سیمان پرتلند تیپ 2
• سیمان پرتلند تیپ 3
• سیمان پرتلند تیپ 5
• سیمان پرتلند پوزولانی
• سیمان پرتلند پوزولانی ویژه
• سیمان پرتلند سرباره ای