سیمان ساوه

قیمت سیمان تیپ 2
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 2 ساوه موجود

تیپ 2

54,350 تومان
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت سیمان ساوه : 1367
شرکت سیمان ساوه
کارخانه سیمان سفید در تاریخ اردیبهشت ماه 1367 بصورت رسمی افتتاح و از تیرماه همان سال مورد بهره برداری قرار گرفت. همچنین کارخانه سیمان خاکستری در تاریخ مهرماه 1386 افتتاح و به بهره برداری رسید. در حال حاضر، شرکت سیمان ساوه (سهامی عام) جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت سیمان فارس و خوزستان (سهامی عام) بوده است .اهداف راه اندازی این کارخانه در واقع تامین منافع کلیه ذینفعان، ایجاد اشتغال پایدار در کشور، مشارکت در عمران و آبادانی و بهبود استحکام ابنیه بود.
سپس نوع شرکت در سال 1386 از “سهامی خاص” به “سهامی عام” و نام شرکت از “سیمان سفید ساوه” به “سیمان ساوه” تغییر یافت و به ثبت رسیده است. کارخانه سیمان ساوه در حال حاضر با 2 واحد تولیدی به فعالیت خود ادامه میدهد. به موجب پروانه بهره برداری معادن آهک سید آباد ، مارن کوشکک ، مارن دو ، مارن ویدر ، سنگ گچ آقدره ، سنگ آهک الویر و کالوئن عباس آباد، امتیاز بهره برداری از معادن مذکور متعلق به شرکت سیمان ساوه (سهامی عام) است.

معرفی شرکت سیمان ساوه

شرکت سیمان ساوه در سال ۱۳۶۷ با هدف تولید و عرضه کلینکر و انواع سیمان خاکستری و سیمان سفید به ظرفیت 500 تن در روز با نام سیمان ساوه به صورت سهامی عام تاسیس شد. مرکز اصلی این شرکت در تهران است ولی کارخانه این شرکت در استان مرکزی واقع شده است. با طرح توسعه و افزایش تولید، در کارخانه سیمان ساوه دو واحد تولیدی که در خط یک سیمان سفید و خط دو انواع سیمان خاکستری تولید میشود راه اندازی شد.
تکنولوژی به کار رفته در واحد تولیدی سیمان سفید از Societe Des Climments Francise اخذ شده است و این تکنولوژی بر اساس تولید به روش "تر" می باشد و استفاده از آن برای تولید سیمان، باعث افزایش درجه سفیدی بالای 91% و افزایش مقاومت مکانیکی آن است. خط تولید سیمان سفید توسط شرکت FCB فرانسه طراحی و نصب گردیده است. در حال حاضر با اجرای طرح توسعه خط کارخانه ظرفیت تولید سیمان سفید به 1000 تن در روز رسیده است.
و در سال 1386 کارخانه سیمان خاکستری به ظرفیت 7500 تن در روز و با تکنولوژی تولید به روش «خشک» راه اندازی شد تکنولوژی خط تولید سیمان خاکستری این شرکت توسط FLSmith کشور دانمارک طراحی و نصب شده است. تولیدات و محصولات این شرکت تاکنون به بیش از 20 کشور دنیا صادر شده است.
یکی از دستاوردهای شرکت سیمان ساوه کنترل و کالیبره کردن تمام تجهیزات در همه دپارتمان‌ها به صورت مستمر و کسب گواهینامه ایزو 50001: 2018 در سال 99 می باشد.

ظرفیت تولید شرکت سیمان ساوه

شرکت سیمان ساوه روزانه قابلیت تولید 7.200 تن کلینکر و 7.500 تن سیمان خاکستری و 1000 تن سیمان سفید را دارد.

گواهینامه های دریافتی شرکت سیمان ساوه

استاندارد OHSAS 18001
استاندارد ISO 14001
استاندارد ISO 9001
استاندارد ISO 50001

محصولات شرکت سیمان ساوه

کارخانه سیمان ساوه که برترین تولید کننده سیمان سفید و انواع سیمان خاکستری در داخل کشور به شمار میرود. با تولید محصولات مرغوب توانسته نه تنها به بازار های داخلی بلکه به بازارخارجی نیز صادر نماید. این شرکت محصولات خود را مطابق با استانداردهای ملی تولید و عرضه می نماید. در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد؛

 

• سیمان پرتلند تیپ 1
• سیمان پرتلند تیپ 2
• سیمان پرتلند پوزولانی
• سیمان خاکستری
• سیمان سفید