شرکت ایستا پی گستر

نیوجرسی
نتایج 1 تا 6 از کل 6 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت ایستا پی گستر:1388

معرفی شرکت ایستا پی­گستر:

شرکت ایستا پی گستر تولید کننده انواع نیوجرسی، نیوجرسی بتنی و نیم نیوجرسی در ابعاد مختلف، قطعات بتنی و سنگدال بتنی ترافیکی و غیر ترافیکی و نیوجرسی کوچک شهری و دال های ترافیکی، باکس های ترافیکی و غیر ترافیکی، کانال های تاسیساتی، منهول مربع و دایره، کانال های آدم رو، سپتیک پیش ساخته بتنی، لوله های بتنی، نیوجرسی و مینی نیوجرسی، بلوک های سبک، تیر و قطعات پل، فیسینگ پل، قرنیز پل، کانکس و خانه پیش ساخته بتنی می باشد.

این شرکت در زمینی به مساحت 5000 متر مربع و 2500 متر مربع سالن احداث گردیده است. این شرکت جهت تولید انواع قطعات پیش ساخته بتنی تولیدی خود از ماشین آلاتی همچون دو دستگاه لودر، یک دستگاه ماشین جرثقیل ، دو دستگاه دیگ بخار ، سه دستگاه لیفتراک ، شش دستگاه جرثقیل سقفی ، یک دستگاه جرثقیل دروازه ای، قالب دیوار دو رو نما و یک رو نما و سایر قالبها و ماشین آلات پیشرفته در کنار کادر فنی متخصص و مجرب بهره می برد.


دستگاهای موجود در کارخانه ایستا پی ­گستر

همچنین بتن های تولید شده در این شرکت در آزمایشگاه های مجهز این شرکت تایید می گردد و دارای نشان استاندار ملی ایران می باشد. دستگاه های به کار رفته در قسمت های مختلف به شرح زیر می باشد:

تولید بتن و قطعات بتنی :

 1. چهار دستگاه بچینگ تمام اتوماتیک
 2. دو دستگاه لودر
 3. دیگهای بخار 3.2 تن و 1 تن
 4. پمپ بتن ، خودرو میکسر
 5. دستگاه تولید دیوار دو رو نما
 6. انواع قالب ها مختلف
 7. ویبراتور های شلنگی و موتوری

انواع ماله های برقی دستگاه های جابجایی قطعات:

 1. دستگاه خودروی جرثقیل
 2. پنج دستگاه لیفتراک
 3. شش جرثقیل سقفی
 4. یک جرثقیل دروازه ای

قسمت قالب سازی و تولید آرماتور:

 1. دستگاه کشش و آج زن میلگرد
 2. چهار دستگاه دستگاه اتومات خم میلگرد
 3. 10 دستگاه جوش و رکتیفایر
 4. اره آتشی و دستگاه

تراش دستگاه های تولید بلوک سبک:

 1. بچینگ تولید فوم بتن
 2. بچینگ تولید بتن سبک با مواد معدنی زئولیت

ده دستگاه نیمه اتومات تولید بلوک سایر دستگاه­ ها:

 1. پمپ مرکز باد
 2. جک های کشش قطعات پیش تنیده
 3. دستگاه مواد پز پلی استایرن

جهت تولید بتن عایق و سبک حاوی پلی استایرن خط کامل تولید بلوک پلی استایرن و دستگاه CNC جهت تولید ورقه های عایق مورد استفاده در قطعات بتنی امروزه در کلیه پروژه های عمرانی که در آنها سرعت بالای اجرا ، دقت در ابعاد و کیفیت استاندار مورد نظر باشد از قطعات بتنی پیش ساخته استفاده می شود.


محصولات شرکت ایستا پی­ گستر

نیوجرسی، دیوار پیش ساخته، جدول بتنی، بلوک بتنی، دریچه منهول و منهول بتنی و فلزی، دیوار و سقف پیش تنیده هالوکور اسلب، پایه کانکس، دیوار پیش تنیده و پیش ساخته محوطه، سکوی برق بتنی زیرتابلو، پایه فونداسیون سولار، سنگ دال بتنی از محصولات تولیدی این شرکت می باشند.