شرکت بین المللی ساروج بوشهر

قیمت سیمان تیپ 2
محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 2 بین المللی ساروج بوشهر موجود

تیپ 2

46,500 تومان
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت بین المللی ساروج بوشهر: 1360

شرکت بین المللی ساروج بوشهر:

تصمیم ساخت این کارخانه سیمان بر میگردد به ایجاد کارخانه سیمان کنگان در منطقه ویژه ی اقتصادی انرژی پارس که در زمینی به مساحت 63 هکتار، شکل گرفت. و در سال 1379 اسکله اختصاصی را جهت بارگیری مواد معدنی احداث نمود که ظرفیت بارگیری در این اسکله حداکثر 5000 تن بود و به تدریج با گسترش دادن آن، اسکله دوم را که دارای ظرفیت بارگیری بیش از 50.000 تن بود افزایش داد و سپس طرح احداث کارخانه سیمان در مجاورت این اسکله مطرح شد که در سال 1377 شکل گرفت و در سال 1388 به بهره داری رسید.
شرکت بین المللی ساروج بوشهر با تکیه بر تکنولوژی های روز و مدیران متخصص وتلاشگر، به موفقیت های بسیاری دست یافت از جمله از عناوین، جوایز و افتخارات این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره داشت ؛
تنها کارخانه تولید سیمان با اسکله اختصاصی جهت صادرات محصول
صادرکننده ممتاز استان بوشهر در سال 1396
صادرکننده نمونه ملی در سال 1397

معرفی شرکت بین المللی ساروج بوشهر

شرکت بین‌المللی ساروج بوشهر در تاریخ 15 شهریور 1377 در تهران تاسیس شد. این شرکت با سرمایه اولیه اندکی فعالیت خود را در زمینه تولید کلینگر و سیمان در کشور آغاز کرد. و پس از گذشت چندین سال و کسب تجربیات ارزنده به‌ عنوان یکی از برترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی کلینکر و سیمان در کشور شناخته شده است.
این شرکت به منظور ورود به سازمان بورس در سال 1381 ، نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تغیر یافت. شرکت ساروج تا سال 91 عمده محصولات خود را در بازارهای داخلی به فروش میرساند و با گسترش تولید و همچنین ارتقای کیفیت تولیدات توانست محصولات خود را به بازارهای هدف صادر نماید.

خدمات اختصاصی شرکت بین المللی ساروج بوشهر

این شرکت در طی این مدت در زمینه های مختلفی فعالیت داشته است که شامل موارد زیر می باشد؛
تولید، فروش و صادرات سیمان
تولید، فروش و صادرات کلینگر
ایجاد و تاسیس کارخانجات تولید سیمان و صنایع جانبی وابسته به آن
تهیه و تامین کلیه مواد و وسایل ماشین آلات مورد نیاز این صنایع

ظرفیت تولید شرکت بین المللی ساروج بوشهر

شرکت ساروج بوشهر ظرفیت تولید کلینکر 6000 تن در روز را دارد.

محصولات شرکت بین المللی ساروج بوشهر

محصولات تولیدی شرکت ساروج بوشهر باتوجه به کیفیت بالایی که دارند توانسته جایگاه خوبی را در بازار های هدف کسب نماید از محصولات این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد ؛
سیمان تیپ دو
کلینکر تیپ دو
کلینکر تیپ پنج