شرکت سیمان هگمتان

محصول وضعیت موجودی قيمت
سیمان تیپ 425-1 هگمتان موجود

تیپ 425-1

54,000 تومان
سیمان تیپ 2 هگمتان موجود

تیپ 2

47,600 تومان
سیمان تیپ 5 هگمتان موجود

تیپ 5

63,000 تومان
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت سیمان هگمتان: 1376

شرکت سیمان هگمتان
شركت سيمان هگمتان واقع در استان همدان در سال 1368 به صورت شرکت سهامی خاص به ثبت رسید. سپس در تاریخ 1376 با ظرفیت تولید 2300 تن سیمان در روز به بهره برداری رسید. و طی طرح توسعه کارخانه در سال 1384، افزایش ظرفیت کارخانه از ۲۳۰۰ تن در روز به ۳۲۰۰ تن در روز رسید که این امر با ایجاد تغییراتی در ماشین آلات آسیاب مواد خام، کوره و آسیاب سیمان با موفقیت اجرا شد.

معرفی شرکت سیمان هگمتان:

کارخانه سیمان هگمتان یکی از بزرگترین پرو‍ژه های صنعتی استان همدان در تاریخ آبان ماه ۱۳۷۶ در شهرستان رزن استان همدان با ظرفیت تولید ۲۳۰۰ تن در روز و ۶۹۰،۰۰۰ تن کلینکر در سال به بهره برداری رسید. با برنامه ریزی و پیگیری های به عمل آمده در تاریخ ۱۳۸۲ سهام شرکت در بورس اوراق بهادار تهران عرضه شد. سپس این کارخانه سیمان در جهت افزایش تولید و توسعه بازار، برنامه راه اندازی دو خط تولید را کلید زد. و در سال ۸۵ با راه اندازی طرح افزایش ظرفیت ، تولید شرکت از ۲۳۰۰ تن در روز به ۳۲۰۰ تن و در سال ۸۷ با راه اندازی طرح توسعه ۳۲۰۰ تن به ۶۶۰۰ تن افزایش یافت.
شرکت سیمان هگمتان همواره با ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی با هدف گسترش و توسعه بازار صادرات توانست در سال ۸۸ به میزان بیش از 600 هزار تن صادرات سیمان داشته باشد و درنتیجه جایگاه خوبی در بخش صادرات را به خود اختصاص دهد و در سال ۸۹ نیز به عنوان تنها صادر کننده نمونه ملی کشور انتخاب گردید.
شرکت هگمتان با تولید ۷۰۰۰ تن در روز به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیمان کشور توانسته است به تقاضای بازار به این نوع محصول به میزان قابل توجهی پاسخگو باشد.

ظرفیت تولید شرکت سیمان هگمتان

شرکت سیمان هگمتان با تولید ۷۰۰۰ تن در روز به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیمان کشور محسوب میشود.


محصولات شرکت سیمان هگمتان:

شرکت سیمان هگمتان با بهره گیری از دستاوردهای صنعتی و به روزترین تکنولوژی ها، انواع سیمان خاکستری را تولید می نماید. و همواره در راستای بهبود کیفیت محصولات خود و همچنین توسعه صادرات گام های موثر و تلاش های مستمری داشته است؛ از جمله محصولات تولیدی این کارخانه سیمان میتوان موارد زیر را بیان کرد؛

  • سیمان پرتلند تیپ 425-1
  • سیمان پرتلند تیپ 2
  • سیمان پرتلند تیپ 5
  • سیمان پرتلند پوزولانی
  • سیمان پرتلند آهکی PKZ