شرکت پارسیان آبراهه

نیوجرسی
نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه

تاریخ تاسیس شرکت پارسیان آبراهه : 1389

معرفی شرکت پارسیان آبراهه

شرکت پابکو با نام قدیم پارسیان آبراهه، کار خود را از دهه 80 با تولید و فروش انواع لوله ها و قطعات بتنی شروع کرده است. این شرکت رسما فعالیت خود را از سال 1389 آغاز نموده است و هم اکنون تبدیل به یکی از بزرگترین تامین کننده های لوله و اتصالات گردیده است. یکی از زیرمجموعه شرکت پارسیان آبراهه شرکت پایپ تهران می باشد که از شرکت های فعال در صنعت تامین و تولید لوله در ایران است.
این شرکت یکی از اعضای کمیته تدوین کننده استانداردهای لوله های بتنی بوده و همکاری گسترده و مستمری را با مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن دارد. کیفیت و ماندگاری بالای محصولات بتنی، موجب رضایت مندی بسیاری از خریداران اعم از شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کشور، شهرداری ها و شرکت های برق منطقه ای و سایرین گردیده و توانسته تولیدات خود را با نیاز مصرف کنندگان منطبق نماید.
همچنین این شرکت با اتکا به نیروهای متخصص و با رعایت کردن استانداردهای لازم، درکنار سیاست های قیمت گذاری در راستای اهداف خود علاوه بر تامین نیازهای بازارهای داخلی توانسته با عرضه محصولات با کیفیت خود بازارهای خارجی را نیز جذب نماید.
در حال حاضر با تولید قطعات ترافیکی پلاستیکی و بتنی دامنه فعالیت های خود را گسترش داده و بعنوان بزرگترین شرکت های تولیدی فعال خاورمیانه در این صنعت به شمار میرود.

ظرفیت تولید پارسیان آبراهه

شرکت آبراهه پارسیان با ظرفیت اسمی تامین 12000 تن در سال، انواع قطعات پیش ساخته بتنی شامل لوله از قطر 250 الی 2400 میلیمتر در طول های 1، 25/1 و 5/2 متر به صورت لاله دار و ساده ، مخصوص پایپ جکینگ ، نیوجرسی و دیوار پیش ساخته ارائه می نماید.

گواهینامه های دریافتی پارسیان آبراهه

تمامی محصولات کارخانه پارسیان آبراهه مطابق با استانداردهای بین المللی ASTM C-76 و همچنین استاندارد ملی ایران که به شماره ۸۹۰۶ در موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به ثبت رسیده، تولید میشود.

مشخصات لوله های بتنی پارسیان آبراهه

** آبراهه پارسیان لوله های بتنی مخصوص لوله رانی یا پایپ جکینگ را از قطر 600 الی 2000 میلیمتر با رینگ فلزی مخصوص، نئوپان انتهایی، واشر پلاستیکی مخصوص آب بندی و سوراخ های مخصوص تزریق بنتونیت تامین می نماید.

** لوله های 900 , 1000 , 1200 , 1400 , 1600 , 1800 , 2000 , 2400 میلیمتر، بصورت کام و زبانه می باشد.

** لوله های تا قطر 1000 میلیمتر دارای یک شبکه فولادی می باشد که 24 عدد آرماتور طولی دارد.

محصولات شرکت پارسیان آبراهه

کارخانه آبراهه پارسیان تولید کننده انواع قطعات بتنی نظیر نیوجرسی ها ، لوله های بتنی و تجهیزات بتنی با استاندارد های ملی و بین المللی می باشد. محصولات تولید ی این کارخانه عبارتند از ؛


• لوله ها و اتصالات که شامل موارد زیر است؛
لوله های بتنی ، لوله بتنی مسلح ، لوله بتنی فاضلابی ، لوله بتنی پایپ جکینگ

• تجهیزات ایمنی راه ها

• فرآورده های بتنی که شامل موارد زیر است؛
فرآورده های بتنی
نیوجرسی بتنی
منهول بتنی
دیوار بتنی پیش ساخته
باکس بتنی
جدول بتنی
موزاییک بتنی
کفپوش بتنی
دال بتنی