پرشین بتن جم

تاریخ تاسیس شرکت پرشین بتن جم: 1388

معرفی شرکت پرشین بتن جم:

شرکت پرشین بتن جم مفتخر است با اتکا به نیروی ایمان به خداوند و تکیه بر بازوان خرد و اندیشه و مدد از نیروی توان و پشتکار مهندسان و متخصصان پرتلاش خود گامی بزرگ در راه سرفرازی، عمران و آبادانی میهن عزیزمان ایران بردارد. این شرکت از زیرمجموعه های هلدینگ بزرگ صنایع معدنی و ساختمانی پیشرو است که با داشتن نزدیک به نیم قرن تجربه در زمینه تولید مواد و فراورده های معدنی و ساختمانی و اجرای پروژه های ساختمانی باجدیدترین روش­­های روز دنیا در زمینی به وسعت ده هکتار مشغول فعالیت است. شرکت پرشین بتن جم با پرسنل آموزش دیده و مجرب و نیز مجهز بودن به دستگاه ها و فناوری های روز دنیا توانسته است در سال­های اخیر یکی از پیشگامان تولید فراورده ­های بتنی موردنیاز مبلمان شهری و جاده ای در سطح کشور شناخته شود.

ساخت و تجهیز دو آزمایشگاه کنترل کیفیت و هچنین عقد قرارداد با آزمایشگاه سازمان ملی استاندارد و نظارت مستمر روی مواد اولیه تا محصول نهایی سبب کیفیت بالای محصولات و درنتیجه اخذ گواهینامه ایزو 9001 و همچنین گواهینامه ­ی IMS از شرکت TUV آلمان و گواهینامه فنی از مراکز ذیربط شده است. محصولات تولیدی این شرکت ازنظر ساختار به دو دسته بتن مسلح (انواع حفاظ بتنی نیوجرسی، دیوار، دال و قطعات پیش ساخته بتنی) و بتن غیرمسلح (جدول های وت­پرس، کفپوش بتنی ، بلوک­های سبک و سنگین، قطعات دکوراتیو) تقسیم بندی می شوند ومحصولات بتن مسلح به روش درجا با ویبره ساخته می شوند.


محصولات شرکت پرشین بتن جم

جدول وت­پرس، سنگدال، کفپوش، بلوک های سبک و سنگین، نیوجرسی، دیوار پیش ساخته بتنی، مبلمان شهری، تیربرق بتنی از محصولات تولیدی این شرکت است.

کفپوش بتنی

نیوجرسی

نتایج 1 تا 22 از کل 22 نتیجه