تاریخ روز: چهارشنبه 2 اسفند 1402

مجموعه ی شهر بتن مدتی است که فعالیت خود را با هدف کمک به مهندسین و پیمانکاران ساختمان در راستای تامین سیمان با بهترین قیمت، تامین بتن آماده، قطعات بتنی و مواد افزودنی بتن در هلدینگ شهر، آغاز نموده است و در این مدت با کمک تیم فنی مهندسی و فروش خود تجارب ارزنده ای را در زمینه ی تامین و فروش محصولات و انجام پروژه های مختلف ساختمانی کسب نموده است که منجر به تشکیل گروهی کارآمد و متخصص در این حوزه شده است.

هم اکنون مشاورین شهر بتن با هدف آسان سازی و پیشرفت در مسیر تامین و خرید محصولات بتنی در سراسر کشور همراه شما هستند. شما می توانید از طریق وب سایت مجموعه ی شهر بتن، محصولات و قیمت آنها را مشاهده نموده و با کمک مشاوران فنی ما بهترین انتخاب را با بهترین قیمت و کیفیت داشته باشید.

اهداف و ارزش های مجموعه ی شهر بتن

شهر بتن با بهرگیری از افراد متخصص بر آن است تا با اتکا به اعتماد شما مشتریان عزیز در ارائه هر چه بهتر خدمات، شرایط مناسبی را برای خرید آسان شما عزیزان فراهم نموده و همچنین کمکی هر چند ناچیز، اما اثر بخش بر رونق اقتصاد کشور داشته باشد و موجب توسعه ی صنعت ساخت و ساز در کشور گردد.

ما بر آنیم تا با ایجاد روابط صحیح و سالم بین خود و مشتریان مان بر پایه اصول مشتری مداری، احساس رضایتمندی را در آن ها ایجاد نماییم. امید است بتوانیم به آنچه گفته و اعتقاد داریم عمل نماییم.