تاریخ روز: یکشنبه 2 تیر 1403
تجهیز کارخانه تولیدی قطعات بتنی

تجهیز کارخانه تولید بلوک سیمانی

محوطه تولید، سیستم تولید، قالب‌های مورد نظر و جنس آنها، نحوه تولید،نحوه عمل‌آوری در فصول سرما و گرما و چیدمان صحیح جهت حمل و غیره همه و همه را مجاب می‌کند تا قبل از هرگونه اقدام با واحد مشاوره شهر بتن تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09357339933

b10 1

تجهیز کارخانه تولید بلوک سبک

محوطه تولید، سیستم تولید، قالب‌های موردنظر و جنس آنها، نحوه تولید، نحوه عمل‌آوری در فصول سرما و گرما و چیدمان صحیح جهت حمل، بسیار حائز  اهمیت می­باشد.

علاوه بر اینکه پایین آوردن وزن مخصوص بلوک، وزن سازه و همچنین بار مرده ساختمان را کاهش می‌دهد، پس از چند دهه استفاده در ساختمان‌های مختلف و مشکلات قابل لمس ساکنین ساختمان‌ها، اهمیت آلوستیک (عایق صدا) و عایق رطوبت و نکات اجرایی مختلف در آن را دو چندان کرد و شما را مجاب می‌کند که قبل از هر اقدام اجرایی و استفاده از بلوک‌های سبک در سازه ساختمان جهت رضایتمندی ساکنین آینده ساختمان‌های شما با واحد مشاوره شهر بتن تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09123137673

b10 2

تجهیز کارخانه تولید بلوک لیکا

محوطه تولید، سیستم تولید، قالب‌های موردنظر و جنس آنها، نحوه تولید، نحوه عمل‌آوری در فصول سرما و گرما و چیدمان صحیح جهت حمل بسیار حائز  اهمیت می­باشد.

علاوه بر اینکه پایین آوردن وزن مخصوص بلوک، وزن سازه و همچنین بار مرده ساختمان را کاهش می‌دهد، پس از چند دهه استفاده در ساختمان‌های مختلف و مشکلات قابل لمس ساکنین ساختمان‌ها، اهمیت آلوستیک (عایق صدا) و عایق رطوبت و نکات اجرایی مختلف در آن را دو چندان کرد. دانه های لیکا که عملا رس منبسط شونده می باشند که در دمای بسیار بالا تبدیل به دانه های سبک تشکیل دهنده بلوک لیکا می شوند، به حل این معضل کمک شایانی کرده است. تمامی این دلایل  شما را مجاب می‌کند که قبل از هر اقدام اجرایی و استفاده از بلوک‌های سبک در سازه ساختمان جهت رضایتمندی ساکنین آینده ساختمان‌های شما با واحد مشاوره شهر بتن تماس حاصل فرمایید. شماره تماس 09123137673

 b10 3

تجهیز کارخانه تولید بلوک AAC

محوطه تولید، سیستم تولید، قالب‌های موردنظر و جنس آنها، نحوه تولید، نحوه عمل‌آوری در فصول سرما و گرما و چیدمان صحیح جهت حمل بسیار حائز  اهمیت می­باشد.

علاوه بر اینکه پایین آوردن وزن مخصوص بلوک، وزن سازه و همچنین بار مرده ساختمان را کاهش می‌دهد، پس از چند دهه استفاده در ساختمان‌های مختلف و مشکلات قابل لمس ساکنین ساختمان‌ها، اهمیت آلوستیک (عایق صدا) و عایق رطوبت و نکات اجرایی مختلف در آن را دو چندان کرد. بتن AAC یا همان بتن هوادار اتوکلاو یک نوع بتن سبک متخلخل می باشد که عمدتا با پایه سیلیس، سیمان و آهک ساخته می شود. این محصول شامل دو فرایند اصلی ایجاد تخلخل در دوغاب مخلوط سیمان، آهک و پودر سیلیس و عمل آوری بتن حاصله اتوکلاو می باشد. مواد چسباننده عمدتا سیمان و آهک می باشند و در فرایند اتوکلاو با مصالح سیلیسی واکنش داده شده و سیلیکات کلسیم هیدراته تولید می نمایند. ساختار متخلخل AAC که به علت واکنش آهک آزاد حاصل از ترکیبات سیمان و آهک و پودر آلمینیوم به وجود می آید دارای خواص حرارتی مناسب (عایق حرارتی) و همچنین نسبت به مقاومت به جرم حجمی زیادتری نسبت به دیگر انواع بتن می باشد. محصول بدست آمده بعد از اتوکلاو نیاز به عمل آوری دیگری نداشته و قطعات تولید شده می توانند بعد از سرد شدن مورد استفاده قرار گیرند.

با توجه به اینکه بتن گازی دارای وزن کم و مقاومت مناسب غیر سازه ای می باشد، از عمده ترین کاربردهای آن می توان به بلوک های سبک ساختمانی جهت ساخت دیوارهای جدا کننده و همچنین قطعات مسلح بتن گازی برای کاربردهای غیر باربر پانل های پرکننده سقف و دیوار غیر باربر اشاره نمود.

از مزایای  بلوک­های AAC  می توان به مقاومت مناسب آن در مقابل آتش، عدم صعود گازهای سمی از بلوک در هنگام اشتعال، عملکرد حرارتی مطلوب، عدم نیاز به عایق های حرارتی مجزا، کاهش انتقال صوت، افزایش سرعت ساخت و کاهش در مصرف مصالح مورد نیاز برای نما و همچنین کاهش در جرم ساختمان را نام برد.

تمامی این دلایل  شما را مجاب می‌کند که قبل از هر اقدام اجرایی و استفاده از بلوک‌های سبک در سازه ساختمان جهت رضایتمندی ساکنین آینده ساختمان‌های شما با واحد مشاوره شهر بتن تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس 09357339933

b10 4

تجهیز کارخانه تولید جدول بتنی

سه نوع تولید جداول بتنی در جا، خشک بدون اسلامپ و پرس‌تر هر کدام با هزینه‌های اولیه و زمین اشغال شده مورد نظرشان همچنان قیمت فروش نهایی محصول کاملاً متفاوت شما را مجاب می‌کند تا ضرورتاً یک بار با شهر بتن تماس حاصل فرمایید. شماره تماس: 09357339933

 b10 5

تجهیز کارخانه تولید کفپوش بتنی

کفپوش بتنی بر اساس استاندارد ملی 755 قطعه ای بتنی است که به طور مناسب متراکم شده و شکل ضخامت یکنواخت داشته باشد و تولید آن معمولا در ابعاد 10*20، 20*20، 30*30، 40*40، 50*50 تولید و بسته به نوع کاربرد آن خریداری و استفاده میگردد،که میتوان به صورت کاملا یکپارچه تولید گردد و یا با دستگاه های تولیدی پیشرو از دو سطح (Face) و بستر (Main) تشکیل میگردد.

موارد استفاده و کاربرد کفپوش:

  • سیستم های روسازی کف و ضد سرخوردگی
  • کفسازی صنعتی و تزیینی
  • مکان هایی که سطوح تحت سایش شدید دارند
  • پارکینگ ها و انبارها و بندرگاه ها
  • سطح معابر،پیاده روها و تقاطع ها
  • کف پله محوطه های بیرونی
  • رویه رمپ ها، شیب ها و پیچ ها
  • کف های هشدار دهنده و سرعت گیر حاشیه ای و عرضی جاده ها و اتوبان ها و رویه محدوده های ایستگاه های عوارضی
  • رویه محوطه های پالایشگاهی و جایگاه های سوخت گیری.

 واحد مشاوره شهر بتن با شماره  09357339933 در خدمت شما می باشد.

b10 6

تجهیز کارخانه تولید نیوجرسی

نیوجرسی به منظور ایمن سازی سطح معابر و جداسازی خطوط، استفاده از دوربرگردان ها کنار جاده های فرعی و نیز در رفوژ وسط خیابان های اصلی جهت ایجاد فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد.

نیوجرسی معمولا در طول های 1تا6 متری تولید می گردد که این قطعات مسلح بوده و دارای اتصالات جانبی جهت نصب یکنواخت می باشد.

اجزای تشکیل دهنده نیوجرسی شامل سیمان پرتلند نوع یک یا دو و سنگدانه آن شامل ماسه ریز دانه، عدسی و شن بادامی و شامل افزودنی های شیمیایی، آب و میلگرد A3 می باشد.

واحد مشاوره شهر بتن با شماره تماس  09357339933 در خدمت شما می باشد.

 

تجهیز کارخانه تولید اجزای سازه‌ای

از بیش از نیم قرن پیش تولید صنعتی ساختمان و پیش ساختگی در صنعت ساختمان آغاز گردیده و از حدود 40 سال پیش در ایران نیز در پروژه خاص به صورت موردی، استفاده گردیده است. لذا تولید اجزا ساختمان های مدولار و یا هر عضو سازه ای دیگر در پروژه های عمرانی، حائز اهمیت بوده و واحد مشاوره شهر بتن می تواند در تجهیز کارخانه و یا مشکلات اجرایی شما در پروژه های بزرگ با شماره تماس 09357339933در خدمت شما باشد.

 b10 7

تامین مواد اولیه

برای سرمایه گذار در تولید بتن آماده و قطعات بتنی، تامین مواد اولیه به ویژه از بعد اقتصادی، بسیار حائز اهمیت می باشد. به غیر از بعد اقتصادی، از بعد کیفی مواد اولیه در تولید نهایی محصول و رعایت ضوابط استاندارد، باید به تامین مواد اولیه توجه ویژه شود. لذا پیشنهاد می گردد اگر هنوز زمین خود را خریداری نکرده اید، جهت توجه ویژه اقتصادی و کیفی، مسافت معادن تا زمین شما و البته نوع و کیفیت مواد اولیه، با واحد مشاوره شهر بتن تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09357339933

b10 11

تامین ماشین آلات

در تولید بتن آماده و قطعات بتنی، ماشین آلات تولید و حمل، درصد قابل توجهی از سرمایه گذاری اقتصادی می باشد.

 تنوع ماشین آلات، نحوه خدمت رسانی آنها، برند اروپایی یا چینی و یا مونتاژ قطعات در کشورهای دیگر یا ایران بر روی ماشین آلات، همه و همه تاثیر بسزایی بر روی قیمت آنها و همچنین توجه به نوع کاربری آنها شما را مجاب خواهد کرد که قبل از هرگونه تصمیم گیری با واحد مشاوره شهر بتن تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09357339933

b10 12

ابزار و ادوات کمکی

در هر کدام از اجزا سازه­ای در حین اجرا سازه و همچنین تولید قطعات بتنی در کارخانه به ابزار و ادوات کمکی نیاز میباشد.

این ابزار و ادوات کمکی جهت نگهداری میلگردها و یا ایجاد فاصله های مناسب مابین میلگرد و سطوح فوقانی و تحتانی بتن و یا جهت رعایت هرکدام از نکات آیین نامه ای در اجزای سازه ای و یا قطعات بتنی می­باشد.

نوشتن دیدگاه