تاریخ روز: جمعه 25 تیر 1403

سیمان ساروج اصفهان

قیمت سیمان ساروج اصفهان امروز

برای ساخت کارخانه سیمان ساروج اصفهان مبلغی به میزان 910 میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است که از این میزان 25 میلیون یورو در بخش ارزی به منظور خرید تجهیزات مکانیکی، الکتریکی، خدمات مهندسی ونظارت بر نصب و راه اندازی هزینه شده است. 200 میلیارد ریال از تسهیلات اولیه برای راه اندازی این کارخانه توسط بانک صنعت ومعدن و160 میلیارد ریال از محل طرح‌های زودبازده پرداخت شده است. این کارخانه با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث شده و برای بیش از 700 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است. همچنین مدیران مجرب و متخصص شرکت ساروج اصفهان با تلاش های بی وقفه گام های مثمر ثمری را جهت ارتقاء سطح صنعت برداشته اند.

معرفی شرکت ساروج اصفهان

شرکت سیمان ساروج اصفهان در سال ۱۳۸۲ با هدف تولید سیمان در استان اصفهان تاسیس شد. با ایجاد این کارخانه در شهر اصفهان نه تنها تامین کننده نیاز بازار داخلی شد بلکه موجب اشتغالزایی در این شهر نیز گردید. شرکت سیمان ساروج اصفهان که بصورت سهامی خاص و با ظرفیت ۲۰۰۰ تن کلینکر در روز که معادل ۶۰۰ هزار تن در سال است فعالیت خود را آغاز نمود.

ظرفیت تولید شرکت ساروج اصفهان

شرکت ساروج اصفهان با ظرفیت تولید 160,000 تن، به عنوان یک واحد صنعتی، نقش مهمی در تأمین نیازهای بازار در زمینه تولید محصولات خود ایفا می‌کند. این ظرفیت تولید نشان از توانایی این شرکت در تأمین مواد ساختمانی و مشارکت فعال در توسعه صنعت ساختمان است.

محصولات شرکت ساروج اصفهان

شرکت ساروج اصفهان یکی از تولید کنندگان سیمان در تیپ های مختلف است که علاوه بر تولید سیمان مرغوب، و همچنین داشتن قیمت مناسب، توانسته نیازعمده بازار به این نوع محصول را مرتفع سازد. از جمله محصولات تولیدی این شرکت عبارتند از:

  • سیمان تیپ ۱
  • سیمان پرتلند تیپ ۴۲۵-۱
  • سیمان پرتلند تیپ ۳۲۵-۱
  • سیمان تیپ 2
  • سیمان خاکستری

محصولات سیمان شرکت ساروج اصفهان به عنوان یک پیشرو در صنعت ساختمان با کیفیت برتر و استانداردهای بین‌المللی شناخته می‌شوند. این سیمان‌ها، با ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد، به پروژه‌های ساختمانی اعتماد و اطمینان می‌بخشند. به قیمت روز کارخانه محصولات سیمان شرکت ساروج اصفهان را خریداری کنید.