تاریخ روز: دوشنبه 29 تیر 1403

سیمان سفید نی ریز

قیمت سیمان سفید نی ریز

سیمان سفید کیسه 25 کیلویی سفید نی ریز
بروزرسانی: چهارشنبه, 25 بهمن 1402
32,343,570 ریال
سیمان سفید کیسه 20 کیلویی سفید نی ریز
بروزرسانی: چهارشنبه, 25 بهمن 1402
33,921,890 ریال
سیمان سفید کیسه 50 کیلویی سفید نی ریز
بروزرسانی: چهارشنبه, 25 بهمن 1402
32,204,050 ریال
سیمان سفید کیسه 40 کیلویی سفید نی ریز
بروزرسانی: چهارشنبه, 25 بهمن 1402
34,220,550 ریال

شرکت سیمان نی ریز یکی از کارخانه‌های باسابقه و موفق در شهرستان نی‌ریز است و واحد فرعی شرکت سیمان فارس و خوزستان محسوب میشود. موضوع فعالیت اصلی شرکت، عبارت است از تولید انواع سیمان خاکستری، سیمان سفید و سیمان های رنگی و ایجاد کارخانجات سیمان و صنایع جانبی وابسته به آن می باشد. شرکت سیمان نی ریز با تولید تک محصول خود یعنی سیمان سفید توانست مشتریان داخلی و خارجی بسیاری را جذب نماید.

معرفی شرکت سیمان سفید نی ریز

کارخانه سیمان سفید نی ریز در بخش عرضه سیمان و کلینکر، حدود 55 درصد صادرات و 45 درصد در بازار داخلی به فروش رسانده است. در حال حاضر با ظرفیت تولید ۵۰۰ تن در روز توانسته 10 درصد بازار و همچنین 18 درصد صادرات سیمان سفید را از آن خود کند و هم اکنون بعنوان دومین صادرکننده سیمان سفید کشور به شمار می‌رود. باتوجه به اینکه سیمان سفید نی‌ریز با سیمان رأس الخیمه امارات برابری می‌کند حتی میتوان گفت سفیدی سیمان نی ریز از سفیدی سیمان رأس‌الخیمه حدود یک واحد بالاتر است و البته سفیدی و مقاومت سیمان نی‌ریز در طول سال‌ها بی‌نظیر بوده است به همین سبب شده تا بازار خوبی در کشورهای حوزه خلیج فارس بدست آورد. این شرکت به دلیل کیفیت برتر سیمان تولیدی خود باوجود اختلاف قیمت ٢ تا ٣ دلاری با سیمان دیگر کارخانجات، در کشورهای حاشیه خلیج فارس جایگاه بالایی را کسب نماید. همچنین صادرات کلینکر به هندوستان صورت گرفته است و در ادامه توسعه صادرات محصولات برنامه‌ریزی لازم جهت صادرات به اروپا نیز صورت گرفته است.

ظرفیت تولید شرکت سیمان سفید نی ریز

در حال حاضر سیمان سفید نی ریز دارای ظرفیت تولید سالانه بیش از 160000 تن سیمان سفید و 155000 تن کلینکر می باشد. شرکت سهامی خاص سیمان نی ریز واقع در استان فارس در سال 1366 با ظرفیت اسمی ۵۰۰ تن در روز به ثبت رسید و در شهریورماه 1375 مورد بهره‌ برداری قرار گرفت. نوع شرکت در سال 1382 از سهامی خاص به شرکت سهامی عام تبدیل و در تاریخ خردادماه 1384 وارد بورس شد. محل دفتر مرکزی شرکت سیمان سفید نی ریز درسال 1385 از تهران به شیراز انتقال یافت. با راه اندازی این کارخانه باعث افزایش اشتغالزایی شد، که برای 300 نفر به‌صورت مستقیم و ۳۵۰ نفر به شکل غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است. این شرکت سالانه ۱۵۵.۰۰۰ تن کلینکر و ۱۶۱.۵۰۰ تن سیمان سفید تولید می‌کند و عمدهٔ محصولات تولیدی کارخانه به مصرف ساخت انواع موزاییک، تولید انواع سیمان رنگی و استفاده در نمای ساختمان می‌رسد. کیفیت عالی در سفیدی و مقاومت بالا و یکنواختی از ویژگی‌های منحصر به فرد محصولات این شرکت است که توانسته به‌عنوان یک برند معتبر در کشورهای قطر، عربستان، امارات، عمان و کشورهای آسیای میانه شناخته شود.

گواهینامه های دریافتی شرکت سیمان سفید نی ریز

شرکت سیمان نی ریز با توجه به تولید سیمان باکیفیت مناسب و مشتری مداری در سال ۱۳۹۱ موفق به دریافت لوح تقدیر حمایت از حقوق مصرف‌کننده در استان فارس شد. همچنین تلاش‌های مدیریت و کارکنان این شرکت در سال‌های گذشته منجر به کسب افتخارات، گواهینامه ها و استاندارد های متعددی شده است که می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •  استاندارد ISO 17025
 •  استانداردISO 9001
 •  استاندارد OHSAS 14001
 •  استاندارد ISO 18001
 • کسب عنوان واحد نمونهٔ استاندارد فارس در سال‌های ۱۳۷۹ و ۱۳۸۳
 • کسب عنوان واحد نمونهٔ استاندارد کشوری سال ۱۳۸۴
 •  برگزیده صنعت سبز کشوری سال ۱۳۸۰
 •  کسب تندیس صنعت برتر بهداشت حرفه‌ای استان فارس سال ۱۳۸۹

محصولات شرکت سیمان سفید نی ریز

شرکت سهامی عام صنایع سیمان سفید نی ریز با توجه به دانش فنی، انواع سیمان خاکستری، سیمان سفید و سیمان های رنگی را بر اساس استانداردهای ملی تولید و عرضه می نماید. انواع سیمان تولیدی کارخانه سیمان سفید نی ریز شامل موارد زیر می باشد.

 •  کلینکر سیمان سفید
 •  سیمان پرتلند تیپ 1
 •  سیمان پرتلند تیپ 2
 • سیمان پرتلند تیپ 3
 • سیمان پرتلند تیپ 4
 •  سیمان پرتلند تیپ 5
 •  سیمان پرتلند پوزولانی
 •  سیمان سفید
 • سیمان های رنگی

 محصولات سیمان سفید نی ریز به عنوان یک پیشرو در صنعت ساختمان با کیفیت برتر و استانداردهای بین‌المللی شناخته می‌شوند. این سیمان‌ها، با ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد، به پروژه‌های ساختمانی اعتماد و اطمینان می‌بخشند. به قیمت روز کارخانه محصولات سیمان سفید نی ریز را خریداری کنید.

سوالات متداول سیمان سفید نی ریز

قیمت مواد اولیه چه تاثیری روی قیمت سیمان سفید نی ریز دارد؟

بله، قیمت مواد اولیه می‌تواند تاثیر مهمی بر قیمت سیمان سفید نیز داشته باشد. سیمان سفید یک نوع سیمان است که از مواد اولیه اصلی مانند کلینکر سیلیسیوس، سیلیس، آلومینا، آهک،