تاریخ روز: یکشنبه 2 تیر 1403

قالب تسمه ای استاندارد ساختمان

محصول وضعیت موجودی قيمت
کنج مدولار
بروزرسانی: 4 روز قبل
موجود تماس بگیرید
واشر دو لوله
بروزرسانی: 4 روز قبل
موجود تماس بگیرید
واشر تخت یا واشر کاس
بروزرسانی: 4 روز قبل
موجود تماس بگیرید
کلمپس داکتیل
بروزرسانی: 4 روز قبل
موجود تماس بگیرید
سرجک سقفی قابل رگلاژ
بروزرسانی: 4 روز قبل
موجود تماس بگیرید
گیره متوسط یا گیره بلند
بروزرسانی: 4 روز قبل
موجود تماس بگیرید
بولت تمام رزوه بولت دو سر رزوه
بروزرسانی: 4 روز قبل
موجود تماس بگیرید
پین و گوه
بروزرسانی: 4 روز قبل
موجود 62,000 ریال

قالب استاندارد، که اصولا در مجموعه علوم مهندسی عمران به آن قالب مدولار نیز گفته می شود دارای مشخصاتی است که آن را از سایر قالب ‌‌های فلزی بتن متمایز می کند از جمله اندازه عرض آنها که مضربهای عدد 5 هستند. جالب است بدانید دلیل نام گذاری قالب استاندارد بتن این است که در پروژه های عمرانی یک صفحه بزرگ و یا هر قالب دیگری، با مونتاژ و کنار هم قرار دادن تعدادی از قسمت های کوچک تر مدول‌ ها و متصل کردن آنها به یکدیگر با اتصالات مخصوص قالب بندی تشکیل می شوند.

قالب تسمه ای استاندارد ساختمان

با بررسی تمام جوانب و نقشه های ساختمان سازی با صراحت می توانیم بگوییم که نوع قالب بتن بیشترین کاربرد را در انواع قالب بندی ها و قسمت های مختلف سازه ‌های بتنی دارد، این امر به طور واضحی در پروژه های عمرانی در حال اجرا قابل مشاهده است. با توجه به اینکه گفته شد، قالب استاندارد دارای ابعاد طولی 1 الی 2 متر و عرض ‌های با مضرب ‌های 5 هستند و از آنجایی که این قالب خاص کاملا ساخت ایران بوده؛ پس در دسترس و دارای تنوع و کیفیت بالایی است.

4 ویژگی برتر قالب استاندارد

از جمله ویژگی ‌های مهم قالب فلزی استاندارد می‌توان به مواردی اشاره کرد از جمله مقاومت بالای آنها در برابر فشار و استحکام خوبی که دارند. با توجه به اینکه از جنس فلزهایی مانند فولاد و آهن سفید ساخته می ‌شوند، ضد حریق و مقاوم در برابر ضربه و تغییر شکل هستند. به صورتی که جابجایی و انتقال آنها بدون سقوط و یا پرتاب کردن نباشد. می‌توانند حداقل بیش از 60 مرتبه در پروژه های عمرانی مختلف به کار گرفته شوند. با توجه به پیش ساخته بودن باعث منظم تر بودن و نظافت بیشتر محیط کاری می شوند و از لحاظ سرعت عمل در جمع آوری و ساخت قالب بهترین گزینه برای افزایش بهره ‌وری و انجام پروژه های عمرانی بیشتری هستند.

البته با توجه به اینکه ممکن است در ابتدای کار مجبور به صرف هزینه قابل توجهی برای تهیه این نوع قالب باشید اما دفعاتی که از آن استفاده می ‌کنید به طور کلی هزینه های شما را در پروژه های متوالی کاهش می‌دهد. در ادامه لیست محصولات قالب ها قابل دسترسی می باشند. جهت مشاهده توضیحات تکمیلی هر یک کافی است بر روی قطعه مورد نظر خود کلیک کنید.

قالب مدولار یا استاندارد

از آنجایی که قالب مدولار ساختمان، دارای ویژگی های مقاومت بالا، عمر مفید زیاد، عدم احتراق، صرفه اقتصادی و ایجاد یک سطح صاف و یکپارچه می باشد. در صنعت ساختمان سازی بیشتر از این نوع جهت بتن ریزی استفاده می شود. این قالب ها در بازار بصورت آماده یافت می شوند. و نیاز به سفارش و طراحی از قبل ندارند. طراحی خاص آنها به گونه ای می باشد که حمل و نقل آنها براحتی صورت می پذیرد. سطح آنها از ورق آهنی سیاه رنگی به ضخامت 3 میلیمتر ساخته شده است.

modular

در اینجا این نکته قابل ذکر می باشد که، مدولار اندازه و مقیاس معنی می شود. به این سبب به این نوع، قالب های همه کار نیز می گویند. در صورتی که سازه های خود را با استفاده از این نوع قالب ها، پیاده سازی کنید؛ خروجی شما یک سازه ای زیبا و ایمن می باشد. سطح پنل ها از ورق های فولادی 3 میلیمتری و تسمه پانچ شده اطراف پنل با ضخامت 5 میلیمتری و همچنین تسمه های استحکام دهنده بتن ریزی با ورق 4 یا 3 میلیمتری، تشکیل شده است. در جدول زیر شما می توانید شاهد نحوه محاسبه انواع اتصالات قالب استاندارد باشید.

قالب بندی استاندارد

قالب بندی استاندارد را چند بخریم؟

قیمت این نوع قطعات، همانند سایر محصولات صنعتی به عوامل مشخصی وابسته است.

این عوامل عبارتند از :

قیمت و جنس مواد اولیه، هزینه ساخت و دستمزد، هزینه ‌های حمل و نقل و سایر هزینه ‌های جانبی.

با این حال با توجه به متریال قالب، قیمت آن به وزن قالب نیز بستگی دارد. همین طور این نکته را در نظر بگیرید به دلیل تفاوت در کیفیت مواد اولیه، عملکرد و در نتیجه محصول نهایی هر شرکت، ممکن است تفاوت محسوسی میان کالای موجود در بازار باشد. با توجه به این موضوعات و نوسانات قیمت فلزات، شهر بتن به دلیل حسن نیت و صداقت در این موضوع از درج قیمت دقیق هر یک از محصولات معذور است.

لذا خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق هریک از محصولات، تماس حاصل فرمایید.